Ολοκληρωμένη Μηχανή Αποθήκευσης Ενέργειας Υψηλής Τάσης 20 kW / 112 kWh
Ο Ολοκληρωμένη Μηχανή Αποθήκευσης Ενέργειας Υψηλής Τάσης 20 kW / 112 kWh είναι ένα πρωτοποριακό ολοκληρωμένο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας, σχεδιασμένο για οικιακή, εμπορική και βιομηχανική χρήση. Με τεχνολογία λιθιο-ιονικής μπαταρίας υψηλής τάσης , προσφέρει σταθερή, αποδοτική και αξιόπιστη παροχή ρεύματος - Τι; Είναι συμπαγής Ολοκληρωμένος Σχεδιασμός συνδυάζει αντιστροφέα, μπαταρία και σύστημα διαχείρισης ενέργειας (EMS) σε μία ενιαία μονάδα, απλοποιώντας την εγκατάσταση και εξοικονομώντας χώρο. Ιδανικό για συστήματα ανεξάρτητα από το δίκτυο, αναφορά ισχύος και αποθήκευση ενέργειας από ανανεώσιμες πηγές , διασφαλίζει μακρόχρονη απόδοση, υψηλή απόδοση και εύκολη συντήρηση .
Κύρια Χαρακτηριστικά:
Ικανότητα εξόδου ισχύος: 20 kW συνεχής ισχύς
Ενεργειακή χωρητικότητα: υψηλής τάσης λιθιο-ιονική μπαταρία 112 kWh
Εφαρμογές: Οικιακή, εμπορική και βιομηχανική αποθήκευση ενέργειας
Υψηλή Απόδοση & Αξιοπιστία: Βελτιστοποιημένο για μεγάλη διάρκεια ζωής και σταθερή λειτουργία
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 1
  • Επισκόπηση
  • Συνιστώμενα Προϊόντα
Λεπτομέρειες εξατομικευμένης υπηρεσίας σε όλη τη διαδικασία
Εξατομίκευση παραμέτρων με ελαστικότητα: Η βασική ισχύς είναι 20KW , και η χωρητικότητα αποθήκευσης ενέργειας είναι 112 kWh , η οποία μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις ανάγκες. Το υψηλό επίπεδο τάσης υποστηρίζει προσαρμοστική ρύθμιση από 400 V έως 10 kV και είναι συμβατό με διάφορες λειτουργικές λειτουργίες, όπως η σύνδεση στο δίκτυο, η αυτόνομη λειτουργία (off-grid) και η λειτουργία μικροδικτύου (microgrid). Το μοναδιαίο μπλοκ μπαταρίας εφαρμόζει μια μοντουλαρική σχεδίαση, η οποία επιτρέπει εύκολη διεύρυνση ή μείωση της χωρητικότητας και είναι συμβατή με πολλαπλές πηγές ενέργειας, όπως φωτοβολταϊκά, δίκτυο παροχής και πετρελαιοκινητήρες, προσαρμόζοντας έτσι τις απαιτήσεις φόρτισης διαφορετικών έργων.
Βασικά Πλεονεκτήματα Προϊόντων
Παράμετροι Προϊόντος
Παράμετρος αιτήματος
Τιμή παραμέτρου
Επωνυμία
Zsen
Τύπος Μπαταρίας
LifePO4
Διάσταση (ΜΧΠΧΥ)
442 mm × 820 mm × 142 mm
Τάση συστήματος
256 V
Βάρος
758 kg
Πεδίο ισχύος εξόδου
> 50 kW
Εφαρμογή
Ηλιακό σύστημα
Σύνδεση με το δίκτυο
Εκτός δικτύου, υβριδικό δίκτυο
Κύκλος Ζωής
12.000 φορές
Τύπος
Διαιρετικός
Εγγύηση
10 χρόνια
Τύπος συστήματος
Εγκαταστάθηκαν σε ράφι
Πιστοποίηση
Ce/rohs/un38.3/msds
Κλάση Προστασίας
IP54
OEM/ODM
Υποστήριξη
Θύρα Επικοινωνίας
CAN, Wi-Fi, RS-232, Bluetooth, RS485
Αντιστροφέας συμβατός
Ευρέως διαδεδομένη μάρκα
Τόπος Προέλευσης
Σαντόνγκ, Κίνα
Όνομα Προϊόντος
Στοιβάσιμη λιθίου μπαταρία 51,2 V, 20 kWh, 30 kWh, 40 kWh για σύστημα ηλιακής ενέργειας
Λέξη-κλειδί
Η μπαταρία ιόντων λιθίου
Συμπλήρωμα κατηγορίας προϊόντος
μπαταρία ιόντων λιθίου 256 V