هاي وولٽيج انرجي اسٽوريج انٽيگريٽيڊ مشين 20kW 112kWh
ته هاي وولٽيج انرجي اسٽوريج انٽيگريٽيڊ مشين 20kW 112kWh هڪ اڳيون ڏينهن جو سڀ کان وڌيڪ ترقي يافته تمام ۾ هڪ انرجي اسٽوريج سسٽم آهي جيڪو رهائشي، ڪامرسيل ۽ صنعتي استعمال لاءِ ٺاهيو ويو آهي. سان اُچ وولٽيج ليٿيم بئٽري ٽيڪنالوجي , اهو فراهم ڪري ٿو مستحڪم، موثر ۽ قابل اعتماد بجلي . ان جي ساٽي ۽ متكامل ڊيزائن هڪ ئي يونٽ ۾ انورٽر، بئٽري ۽ انرجي مينيجمنٽ سسٽم (EMS) کي گڏ ڪري ٿو، جيڪو انسٽاليشن کي سادي بڻائي ٿو ۽ جاءِ بچائي ٿو. اهو آف-گريڊ سسٽمز، بيڪ اپ پاور، ۽ نوان توانائي اسٽوريج لاءِ مثالی آهي ، اهو يقيني بڻائي ٿو طوالت جي ڪارڪردگي، اعليٰ موثرت ۽ آسان مرمت .
اهم خصوصيتون:
پاور آؤٽ پٽ: 20kW مستقل طور تي پاور
انرجي گنجائش: 112kWh اُچ وولٽيج ليٿيم بئٽري
سڀ ۾ هڪ ڊيزائن: انٽيگريٽيٽيڊ انورٽر، بئٽري، ۽ EMS
درخواستون: گهر، تجارتی ۽ صنعتي توانائي اسٽوريج
اُچي ڪارڪردگي ۽ قابليتِ اعتماد: طوالتِ خدمت ۽ مستحڪم آپريشن لاءِ بهترين طريقي سان ٺاهيل
MOQ:1
  • نظرثاني
  • تجويز ڪيل شيون
سڄي عمل دوران ڪسٽمائز ڪيل سروس جي تفصيل
ڪور پروڊڪٽ جا فائدا
محصول کي پيراميٽر
پيرا ميٽر آئيم
پيرا ميٽر قيمت
برانڊ جو نالو
زسن
بئٽري جي قسم
LiFePO4
پيمائش ( لمبائي، چوڙي، اوچائي)
442mm×820mm×142mm
سِسٽم وولٽيج
256 V
وزن
758KG
آئوٽ پُٽ جو رينج
> 50KW
درخواست
سورج جو سسٽم
گريڊ ڪنڪشن
آف گريڊ، هائيبرڊ گريڊ
چڪر جي زندگي
12000 ڀيرا
قسم
سپليٽ
گarranty
10 سال
سسٽم جو قسم
ريل تي لڳايو ويو
سرٽيفڪيشن
سي اي/روهس/يون 38.3/ايم ايس ڊي ايس
تحفظ جو درجو
IP54
OEM/ODM
مدد
ڪميونيڪيشن پورٽ
ڪين، وائي فائي، آر ايس-232، بلويٽ، آر ايس485
انورٽر ميچ ٿيل
وسيع براند
اصل جو هنڌ
شانڊونگ، چين
پيداوار جو نالو
کی ورڈ
ليٿيم آئن بئٽري
پروڊڪٽ جي قسم جو اضافو
256V ليٿيم آئن بئٽري