Konverter za skladištenje energije u baterijama 250K-800K

Ovaj proizvod je serija pretvarača za skladištenje energije hladnošću tekućinom (od 250K do 800K) s obzirom na to da je to primjena na proizvodnju električne energije, to znači da je to primjena na proizvodnju električne energije.
S obzirom na to da je to sustav koji se koristi za upravljanje energijom, on je vrlo učinkovit u korištenju s energijom koja se koristi za upravljanje energijom.
Serija uključuje četiri modela (PCS1-250KL, PCS1-500KL, PCS1-630KL, PCS1-800KL) s ulaznim naponom u toku od 0-900V, s obzirom na to da je proizvodnja električne energije u Uniji u razdoblju od 1. siječnja 2014. do 31. prosinca 2016. (do 99,1%), primorano hlađenje zrakom, zaštita IP20 i Modbus TCP/RTU/CAN 2.0 komunikacijski protokoli.
MOQ:1
  • Prikaz
  • Preporučeni proizvodi
Opis proizvoda
U slučaju da je to potrebno, može se koristiti i za proizvodnju električne energije. 250K-800K serija )
U brzo se razvijanju područja sustava za skladištenje energije pouzdana, visokokvalitetna i fleksibilna rješenja za pretvaranje energije ključna su za iskorištavanje punog potencijala integracije obnovljivih izvora energije, stabilizacije mreže i rezervnog napajanja energijom. Konverter za skladištenje energije hladnim tekućinom 250-800 tisuća. pCS1 serija je najsavremenije rješenje koje je dizajnirano kako bi se ispunilo najzahtevnije zahtjeve industrijske i komercijalne skladištenja energije, kombinirajući naprednu tehnologiju hlađenja tekućinom, robusne parametre performansi i inteligentne mogućnosti upravljanja kako bi se postigla neprikosnovana operativna učinkovitost
Parametri proizvoda

S druge strane, za potrebe ovog članka, za proizvodnju električne energije za proizvodnju električne energije za proizvodnju električne energije za proizvodnju električne energije za proizvodnju električne energije za proizvodnju električne energije za proizvodnju električne energije za proizvodnju električne energije za proizvodnju električne energije za proizvodnju električne energije za proizvodnju električne energije za proizvodnju

 

 

 

 

 

Model proizvoda

Sljedeći članak:

Sljedeći članak:

Srednja vrijednost

Srednja vrijednost

Parametri jednosmjerne struje

 

 

 

 

Opseg ulaznog napona DC

0 - 900 V

U slučaju da se ne može izvesti ispitivanje,

459A.

917A

1155A

1467A

U slučaju da se ne primjenjuje, to se može upotrebljavati za određivanje vrijednosti.

 

 

 

 

Nazivna AC snaga

250KVA

500KVA

630 kVA

800kva

Maksimalna snaga

275KVA

550KVA

s druge strane:

880 kVA

Nazivni mrežni napon

400V ±15%

Nazivna mrežna frekvencija

s druge strane, za sve proizvode koji sadrže:

Harmonska distorzija struje AC

s obzirom na to da je to primjenjivo na električne motore, za upotrebu u proizvodnji motora, primjenjuje se sljedeći presjek:

Neuravnoteženost napona

<0.5%

Koeficijent snage

±1

U slučaju da je to potrebno, navesti se u Prilogu.

 

 

 

 

Nazivni izlazni napon

400V ±15%

Izkrivljanje napetosti mjenjača

<3% (linearno opterećenje)

Sastavni sastavni dio

u slučaju da je to potrebno, za svaki proizvod koji se upotrebljava za proizvodnju električne energije, mora se upotrebljavati:

U slučaju da je to moguće, za potrebe primjene ovog članka, nadležna tijela mogu odrediti sljedeće:

s druge strane, za sve proizvode koji sadrže:

Sustavski parametri

 

 

 

 

Vrsta izolacije

Nenadograđena

Maksimalna učinkovitost

98.50%

98.70%

99.10%

99.10%

Način hlađenja

Zračenje prisilnim zrakom

Razred zaštite

IP20

Dimenzije (D׊×V, mm)

900×1900×800

900×2000×800

1100×2000×900

1200×2000×900

Metoda komunikacije

 

 

 

 

Glavni komunikacijski protokol

Modbus TCP/RTU/CAN 2.0

Komunikacijsko sučelje

U slučaju da je to potrebno, može se koristiti i drugi uređaji.

 

Glavna performansna prednost
U središtu ove serije pretvarača nalazi se niz značajki performansi koje redefiniraju industrijske standarde za pretvarače za skladištenje energije. Najprije i prije svega, njegov ultrabrz dinamički odgovor razlikuje ga: vrijeme prebacivanja opterećenja smanjeno je na samo 10 ms u uvjetima punog opterećenja. Ova sposobnost brzog odgovora osigurava da se pretvarač može odmah prilagoditi fluktuacijama potražnje za energijom ili uvjetima mreže, što ga čini idealnim za primjene u kojima je prilagodba snage u stvarnom vremenu kritična, kao što su regulacija frekvencije, brijanje vrhunaca i podrška naponu za industrijska optereć
Još jedna ključna prednost je njegova skalabilnost i mogućnost paralelnog rada. Konverter podržava paralelno rad više jedinica, s maksimalnim kapacitetom za proširenje od 2MW. Ovaj modularni dizajn omogućuje korisnicima da započnu s manjom konfiguracijom (npr. jednom 250KL jedinicom) i postupno se povećavaju kako se povećavaju potrebe za skladištenjem energije, čime se uklanja potreba za velikim unaprijed napravljenim ulaganjima i osigurava optimalna upotreba resursa. Ova skalabilnost čini seriju 250K-800K fleksibilnim izborom za različite scenarije primjene, bilo da se radi o komercijalnim sustavima za skladištenje energije malih razmjera ili o velikim projektima u sektoru komunalnih usluga.

U tom slučaju, u skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (b) Uredbe (EU) br. 1215/2013, u slučaju da se u skladu s tim člankom ne primjenjuje odredba o stavljanju izvan snage, Komisija bi trebala utvrditi da je u skladu s tim odredbama u skladu s tim člankom 3. stavkom 1. točka (b) Uredbe U slučaju prekida mreže ili fluktuacije napetosti, pretvarač može preći između načina povezanog s mrežom i izvan mreže s minimalnim kašnjenjem, osiguravajući da ključna oprema (kao što su poslužitelji podatkovnog centra, medicinski uređaji ili proizvodne linije) ostane u funkciji. Ova sposobnost neophodna je za industrije u kojima prekidi napajanja mogu dovesti do značajnih financijskih gubitaka ili sigurnosnih rizika, što naglašava ulogu pretvarača kao pouzdane zaštite kritične infrastrukture.

Osim toga, pretvarač omogućuje neovisnu kontrolu aktivne i reaktivne snage, što značajno poboljšava kvalitetu energije. Prilagođavanjem aktivne snage (za upravljanje stvarnim protokom struje između sustava za skladištenje energije i mreže) i reaktivne snage (za optimizaciju stabilnosti napetosti i faktora snage) neovisno, pretvarač pomaže u smanjenju gubitaka mreže, poboljšanju faktora snage i ublažavanju padova ili nadutosti To ne samo da smanjuje troškove energije za krajnje korisnike, već i pridonosi ukupnoj stabilnosti mreže, usklađujući se s globalnim naporima za izgradnju pametnijih i otpornijih energetskih sustava.

Flow battery energy storage converter 250K-800KFlow battery energy storage converter 250K-800K

U slučaju da se radi o novom proizvodu, mora se navesti datum proizvodnje.
The 250-800 tisuća. serija obuhvaća četiri pomno inženjering u skladu s člankom 2. stavkom 1. točkom (b) Uredbe (EU) br. svaka prilagođena različitim zahtjevima za kapacitetom snage uz održavanje dosljednih osnovnih standarda učinkovitosti.

U slučaju da se ne primjenjuje, to se može upotrebljavati za određivanje vrijednosti.
Svi modeli dijele raspon DC ulaznog napona od 0-900V, u skladu s člankom 2. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 1225/2013 Komisija je utvrdila da je u skladu s tim člankom Komisija uložila dodatni zahtjev za odobrenje. Maksimalna ulazna struja jednokratne struje varira ovisno o modelu: 459A za 250KL, 917A za 500KL, 1155A za 630KL i 1467A za 800KL, osiguravajući učinkovito pretvaranje snage iz skladištenja DC baterije u napajanje AC mreže.
Na strani AC, nominalna AC snaga kreće se od za uporabu u proizvodnji električnih vozila s obzirom na to da je u skladu s člankom 2. stavkom 1. točkom (b) Uredbe (EU) br. 1272/2013, u skladu s člankom 2. stavkom 1. točkom (b) Uredbe (EU) br. 1272/2013, u skladu s člankom 2. stavkom 1. točkom (c) Uredbe (EU) br. 1273/2013 i člankom U skladu s člankom 4. stavkom 1. točkom (b) Uredbe (EU) br. 1215/2014, u slučaju da se u skladu s člankom 4. stavkom 1. točkom (b) Uredbe (EU) br. 1215/2014, u slučaju da se u skladu s člankom 5. stavkom 1. točkom (b) Uredbe (EU) br. 1215 U skladu s tim, u skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (b) Uredbe (EU) br. 1215/2012 Europska komisija je odlučila da će se u skladu s tim člankom odvojiti od drugih nacionalnih tijela za upravljanje emisijama iz članka 4. stavka 1. točke (b) Uredbe (EU) br. 1215/2012.

U slučaju da je to potrebno, potrebno je utvrditi:
Za rad na mreži pretvarač održava nazivni napon mreže od 400V ±15%, s izmjenjenim naponom ispod 3% (linearno opterećenje) i komponente jednokratnog napona manjih od 0.5%U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, "sredstva za upravljanje energijom" su sredstva za upravljanje energijom koja se upotrebljavaju za upravljanje energijom. Nazivni raspon prilagodbe frekvencije mreže (između 50Hz ± 2Hz / 55Hz ± 2Hz) u skladu s člankom 21. stavkom 1.

U pogledu učinkovitosti sustava, serija postiže vodeće razine u industriji: 250 KL model ima maksimalnu učinkovitost od 98.5%,dok 500KL dostiže 98.7%, a modeli 630KL/800KL na vrhu sa 99,1%. U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EZ) br. 765/2008 Komisija je odlučila o uvođenju mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera

Fizičke osobine i komunikacija
Svaki model je dizajniran s optimiziranim dimenzijama kako bi se uravnotežila gustoća snage i fleksibilnost instalacije: 250 KL mjere s druge strane, za vozila s brzinom od 300 mm do 600 mm, , 500KL je s druge strane, za vozila s brzinom od 300 mm do 600 mm, , a 630KL je 1100mm × 2000mm × 900mm, a 800KL je smanjenje emisije CO2 - Što? Ovi kompaktni otisci omogućuju jednostavnu integraciju u postojeće električne prostorije ili kontejnerske sustave za skladištenje energije.

Za komunikaciju i kontrolu pretvarač podržava Modbus TCP/RTU i Sljedeći članak s više od 100 m2 (EMS), ili upravljačke platforme mreže. Ova povezivost omogućuje praćenje ključnih parametara u stvarnom vremenu (npr. ulazna/izlazna snaga, temperatura, učinkovitost), daljinsko upravljanje načinom rada i predviđanje održavanjamaksimizirajući vrijeme rada sustava i smanjujući troškove održavanja.

Scenariji primjene
Fleksibilnost 250-800 tisuća. serije čini ga prikladnim za širok spektar primjena:
Uređaj za skladištenje energije u opsegu opskrbe: Podržavanje smanjenja vrhunaca mreže, punjenja dolina, regulacije frekvencije i smanjenja ograničenja obnovljive energije.
Industrijsko i komercijalno skladištenje energije: Obezbeđivanje rezervne energije za proizvodne pogone, podatkovne centre i komercijalne zgrade, uz optimiziranje troškova energije kroz strategije određivanja cijena električne energije u vremenu korištenja.
Mikro mrežne sustave: U skladu s člankom 21. stavkom 1. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012 Europskog parlamenta i Vijeća od 25. travnja 2012. o uspostavljanju sustava za upravljanje energijom iz obnovljivih izvora (Solar/E wind) i o uspostavljanju sustava za upravljanje energijom iz obnovljivih izvora (Solar/E wind)

Zaključno, pretvarač za skladištenje energije hladnim tekućinom 250-800 tisuća. ova serija predstavlja vrhunac tehnologije pretvaranja skladištenja energije, koja kombinuje brz odziv, skalabilnost, visoku učinkovitost i inteligentnu kontrolu kako bi se zadovoljile različite potrebe modernih energetskih sustava. Njegove robusne tehničke specifikacije, globalna kompatibilnost s mrežom i fleksibilni dizajn čine ga pouzdanim izborom za projekte skladištenja energije svih razmjera, što pokreće prijelaz na održiviju, pouzdaniju i učinkovitiju energiju u budućnosti.

Dobijte besplatan citat

Naš predstavnik će vas uskoro kontaktirati.
E-mail
Mobilni/WhatsApp
Ime
Ime poduzeća
Poruka
0/1000

Dobijte besplatan citat

Naš predstavnik će vas uskoro kontaktirati.
E-mail
Mobilni/WhatsApp
Ime
Ime poduzeća
Poruka
0/1000

Copyright © 2026 by Qingdao Zsen Risun Energy Storage Technology Co., Ltd.  -  Politika privatnosti