מתמר היברידי חד-פאזי, 3–6 קילוואט (מחובר לרשת)
כמות מינימלית להזמנה: 1
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
יתרון מרכזי נוסף הוא העיצוב הגמיש של הכניסה לזרם ישר (DC), אשר תומך ב- 1.5x העמסת יתר של DC והתאמה ל- מודולים פוטו-וולטאיים בעלי זרם גבוה של 20 אמפר זה מאפשר למפתחי מערכות להתקין יותר פאנלים פוטו-וולטאיים מאשר הפלט המרומז ב-AC של הממיר, מה שמעליב את לכידת האנרגיה בשעות השיא של האור השמשי ומשפר את התשואה על ההשקעה (ROI) של פרויקט הסולארית. תכונת זיהוי הזרם ב-DC של המחרוזות, שהיא אופציונלית וذكية, מוסיפה שכבה של יכולת אבחון, המאפשרת ניטור בזמן אמת של ביצועי כל מחרוזת כדי לזהות במהירות תקלות, לקצר את זמן התיקון ולשמר את בריאות המערכת באופטימום.
הממיר גם מצטיין בהסתגלות לרשת והחזרה מתקלות. הוא כולל יכולת חציית ירידת מתח (LVRT) , אשר מאפשרת לו להישאר מחובר לרשת במהלך ירידות מתח, ולהתאים לתקנות הרשת החמורות ברחבי העולם, ולתרום ליציבות הרשת. מספר מצבים פעילות – כולל P-F (تنظيم עוצמת הספק), P-V (בקרת הספק פעיל תלוי מתח), ו-Q-V (השלמה של הספק ריאקטיבי) —מספק למנהלי מערכות שליטה מפורטת על הזרמת הספק, המאפשרת להם להשתתף בשירותי רשת משניים ולמקסם זרמי הכנסות. ליישומים הדורשים ספק כוח גיבוי, הממיר ניתן לשלב עם מערכות אחסון אנרגיה כדי לספק מעבר חלק בין הפעלה מחוברת לרשת לבין הפעלה לא מחוברת לרשת, ולוודא אספקת חשמל בלתי מופסקת למשימות קריטיות.
[SOI] ממיר היברידי חד-פאזי 3–6 קילו-ואט (מחובר לרשת) | |||
|
|
|
|
תכונות מפתח: | |||
• זרם טעינה מקסימלי של הסוללה: 120 אמפר | |||
• חיבור מקבילי של עד 16 יחידות | |||
• MPPT 15 אמפר, רכיבי הספק גבוה | |||
• זמן przełączenia קצר של UPS בין מצב לא מחובר לרשת/מחובר לרשת עבור עומסים כבדים | |||
• תמיכה בחיבור של יצרן חשמל (גנרטור) ומערכת מנוע | |||
• פיזור חום טבעי ללא מאווררים | |||
|
|
|
|
מאפייני דגם המוצר | |||
פרמטר |
ESSI-3KIP-42-LV |
ESSI-5KIP-48-LV |
ESSI-6KIP-48-LV |
כניסת זרם ישר (וולט) |
- |
- |
- |
הספק קלט מקסימלי של PV |
5kw |
8 קילוואט |
8 קילוואט |
מתח PV מקסימלי |
- |
800 וולט |
800 וולט |
מתח פוטוואריה נומינלי |
360V |
360V |
360V |
טווח מתח MPPT |
95–450 וולט |
125–450 וולט |
125–450 וולט |
זרם מקסימלי קלט ל-MPPT אחד |
15 אמפר/MPPT |
22.5 אמפר/MPPT |
22.5 אמפר/MPPT |
מספר מקסימלי של מערכות MPPT המחוברות במקביל |
2 |
2 |
2 |
טעינה/פריקה של הסוללה (וולט) |
אשלגן-חמצן/ליתיום |
אשלגן-חמצן/ליתיום |
אשלגן-חמצן/ליתיום |
סוג סוללה |
48V |
48V |
48V |
העלאה מרבית של כוח |
3 קילוואט |
5kw |
6KW |
זרם טעינה מקסימלי |
70A |
120A |
120A |
מצב תקשורת |
RS485/CAN |
RS485/CAN |
RS485/CAN |
כוח יציאה מומלץ |
3 קילוואט |
5kw |
6KW |
כוח יציאה מרבי |
3.3KW |
5.5kw |
6.6KW |
הספק שיא מקסימלי |
3.3KW |
5.5kw |
6.6KW |
זרם פלט מובנה |
13.6A |
22.7A |
27.3A |
זרם פלט מקסימלי |
15A |
25A |
30A |
תדר פלט |
L/N/PE 220/230V 50Hz/60Hz |
L/N/PE 220/230V 50Hz/60Hz |
L/N/PE 220/230V 50Hz/60Hz |
גורם גורם הכוח של הפלט |
0.8 (מאחר) - 0.8 (מקדים) |
0.8 (מאחר) - 0.8 (מקדים) |
0.8 (מאחר) - 0.8 (מקדים) |
הゆִרְעָדָה הכוללת (טוען ליניארי) |
<3% |
<3% |
<3% |
הゆִרְעָדָה הכוללת (מחובר לרשת) |
<2% |
<2% |
<2% |
הספק הניתן מוערך |
3.3kVA |
5.5kVA |
6.6kVA |
זרם כניסה מקסימלי |
15A |
25A |
30A |
טווח מתח כניסה |
L/N/PE 220/230V 50Hz/60Hz |
L/N/PE 220/230V 50Hz/60Hz |
L/N/PE 220/230V 50Hz/60Hz |
יעילות מקסימלית |
97.50% |
97.50% |
97.50% |
אישורים |
IECEE/IEC61000-6-3 |
IECEE/IEC61000-6-3 |
IECEE/IEC61000-6-3 |
EMC |
EN61000-6-1/EN61000-6-3 |
EN61000-6-1/EN61000-6-3 |
EN61000-6-1/EN61000-6-3 |
מימדים (ר×ג×ע) |
390 מ"מ × 445 מ"מ × 225 מ"מ |
390 מ"מ × 445 מ"מ × 225 מ"מ |
390 מ"מ × 445 מ"מ × 225 מ"מ |
שיטת קירור |
קריאת טבעית |
קריאת טבעית |
קריאת טבעית |
משקל |
21 ק"ג |
21 ק"ג |
21 ק"ג |
דרגת הגנה |
IP65 |
IP65 |
IP65 |
טמפרטורת פעילות |
25- עד 60+ מעלות צלזיוס (הפחתת ביצועים החל מ-45 מעלות צלזיוס) |
25- עד 60+ מעלות צלזיוס (הפחתת ביצועים החל מ-45 מעלות צלזיוס) |
25- עד 60+ מעלות צלזיוס (הפחתת ביצועים החל מ-45 מעלות צלזיוס) |
גובה מקסימלי |
3000M |
3000M |
3000M |
ממשק תקשורת |
RS485/ויפי/ג'פרס/LAN |
RS485/ויפי/ג'פרס/LAN |
RS485/ויפי/ג'פרס/LAN |




לסיכום, הממיר הפוטו וולטאי תלת-פאזי 80–110K הסדרה מייצגת התקדמות משמעותית בטכנולוגיית הממיר הפוטו-וולטאית (PV), שמשלבת יעילות גבוהה, תכנון אינטליגנטי ועמידות חזקה כדי לענות על הצרכים המתפתחים של התעשייה הסולארית העולמית. היכולת שלה למקסם את הפקת האנרגיה, להבטיח תאימות לרשת החשמל ולפעול באופן מהימן בסביבות קשות, הופכת אותה לבחירה מהימנה למפתחי פרויקטים סולאריים, משלבים של מערכות ומשתמשים סופיים כאחד. ככל שהעולם עובר לעתיד נמוך פחמן, 80–110K הסדרה עומדת בפרוץ הדרך לאפשר מערכת אנרגיה עתידה יותר ברת קיימה וחזקה.