Однофазний гібридний інвертор 3–6 кВт (з підключенням до мережі)
Мінімальне замовлення: 1
- Огляд
- Рекомендовані продукти
Іншою ключовою перевагою є гнучкий дизайн постійного струму (DC) на вході, який підтримує 1,5x Перевищення потужності постійного струму (DC oversizing) та сумісність із фотовольтаїчними модулями з високим струмом 20 А . Це дозволяє проектувальникам систем встановлювати більше фотовольтаїчних панелей, ніж номінальна вихідна потужність інвертора змінного струму (AC), що збільшує збір енергії в години максимального сонячного світла й покращує повернення інвестицій (ROI) у сонячний проект. Додаткова опційна функція інтелектуального виявлення струму в DC-ланцюгах надає додатковий рівень діагностичних можливостей, забезпечуючи моніторинг продуктивності кожного ланцюга в реальному часі для швидкого виявлення несправностей, скорочення часу обслуговування та забезпечення оптимального стану системи.
Інвертор також відрізняється високою сумісністю з електромережею та стійкістю до її порушень. Він має функцію проходження через низьку напругу (LVRT) здатність, яка дозволяє йому залишатися підключеним до мережі під час провалів напруги, відповідаючи суворим вимогам мережевих кодексів у всьому світі та сприяючи стабільності мережі. Кілька режимів роботи — зокрема P-F (регулювання коефіцієнта потужності), P-V (активне регулювання потужності залежно від напруги) та Q-V (компенсація реактивної потужності) — надають операторам систем детальний контроль над введенням потужності, що дозволяє їм брати участь у допоміжних послугах електромережі та максимізувати доходи. Для застосувань, що вимагають резервного живлення, інвертор можна інтегрувати з системами накопичення енергії, забезпечуючи безперервний перехід між роботою в складі мережі та автономною роботою, що гарантує безперебійне електропостачання критично важливих навантажень.
[SOI] Однофазний гібридний інвертер 3–6 кВт (з підключенням до мережі) | |||
|
|
|
|
Основні характеристики: | |||
• Макс. струм заряджання акумулятора — 120 А | |||
• Макс. 16 одиниць у паралельному з’єднанні | |||
• MPPT 15 А, компоненти високої потужності | |||
• Короткий час перемикання UPS між автономним та мережевим режимами для навантажень великої потужності | |||
• Підтримка підключення генератора та двигунів | |||
• Пасивне охолодження без використання вентиляторів | |||
|
|
|
|
Специфікації моделі продукту | |||
Параметр |
ESSI-3KIP-42-LV |
ESSI-5KIP-48-LV |
ESSI-6KIP-48-LV |
Постійний струм на вході (В) |
- |
- |
- |
Максимальна потужність вхідного-signals PV |
5кВт |
8КВ |
8КВ |
Максимальна фотоелектрична напруга |
- |
800V |
800V |
Номінальне напруга PV |
360V |
360V |
360V |
Діапазон напруги MPPT |
95–450 В |
125–450 В |
125–450 В |
Макс. вхідний струм на MPPT |
15 А/MPPT |
22,5 А/MPPT |
22,5 А/MPPT |
Макс. кількість паралельних трекерів MPPT |
2 |
2 |
2 |
Заряджання/розряджання акумулятора (В) |
Свинцево-кислотні/літієві |
Свинцево-кислотні/літієві |
Свинцево-кислотні/літієві |
Тип батареї |
48V |
48V |
48V |
Максимальна потужність зарядки |
3 КВт |
5кВт |
6 кВт |
Максимальний зарядний струм |
70A |
120А |
120А |
Режим зв'язку |
RS485\/CAN |
RS485\/CAN |
RS485\/CAN |
Номінальна вихідна потужність |
3 КВт |
5кВт |
6 кВт |
Максимальна вихідна потужність |
3.3KW |
5,5 кВт |
6.6КВт |
Максимальна потужність при піковому навантаженні |
3.3KW |
5,5 кВт |
6.6КВт |
НОМІНАЛЬНИЙ ВИХІДНИЙ ПОТОК |
13.6A |
22.7A |
27.3A |
Максимальний вихідний струм |
15А |
25А |
30A |
Вихідна частота |
L/N/PE 220/230 В, 50 Гц/60 Гц |
L/N/PE 220/230 В, 50 Гц/60 Гц |
L/N/PE 220/230 В, 50 Гц/60 Гц |
Коефіцієнт активної потужності на виході |
0,8 (відстаючий) – 0,8 (опережаючий) |
0,8 (відстаючий) – 0,8 (опережаючий) |
0,8 (відстаючий) – 0,8 (опережаючий) |
ККГ (лінійне навантаження) |
<3% |
<3% |
<3% |
ККГ (підключення до мережі) |
<2% |
<2% |
<2% |
Номінальна вхідна потужність |
3.3кВА |
5.5кВА |
6.6кВА |
Максимальний вхідний струм |
15А |
25А |
30A |
Діапазон вхідної напруги |
L/N/PE 220/230 В, 50 Гц/60 Гц |
L/N/PE 220/230 В, 50 Гц/60 Гц |
L/N/PE 220/230 В, 50 Гц/60 Гц |
Максимальна ефективність |
97.50% |
97.50% |
97.50% |
Сертифікація |
IECEE/IEC61000-6-3 |
IECEE/IEC61000-6-3 |
IECEE/IEC61000-6-3 |
ЕМС |
EN61000-6-1/EN61000-6-3 |
EN61000-6-1/EN61000-6-3 |
EN61000-6-1/EN61000-6-3 |
Розміри (Ш×В×Г) |
390 мм × 445 мм × 225 мм |
390 мм × 445 мм × 225 мм |
390 мм × 445 мм × 225 мм |
Метод охолодження |
Природне охолодження |
Природне охолодження |
Природне охолодження |
Вага |
21кг |
21кг |
21кг |
Клас захисту |
IP65 |
IP65 |
IP65 |
Робоча температура |
−25…+60 °C (зниження потужності вище 45 °C) |
−25…+60 °C (зниження потужності вище 45 °C) |
−25…+60 °C (зниження потужності вище 45 °C) |
Максимальна висота |
3000м |
3000м |
3000м |
Інтерфейс зв'язку |
RS485/WiFi/GPRS/LAN |
RS485/WiFi/GPRS/LAN |
RS485/WiFi/GPRS/LAN |




У підсумку, трифазний фотогальванічний інвертор 80–110 кВт Серія представляє значний прогрес у технології фотогальванічних інверторів, поєднуючи високу ефективність, інтелектуальне конструювання та надійну міцність для задоволення змінних потреб глобальної сонячної галузі. Його здатність максимально збільшувати енергетичну віддачу, забезпечувати сумісність із мережею та надійно працювати в екстремальних умовах робить його перевіреним вибором як для розробників сонячних проектів, так і для системних інтеграторів та кінцевих користувачів. У міру того як світ переходить до низьковуглецевого майбутнього, серія 80–110 кВт перебуває на передовій у забезпеченні більш стійкої та відновлюваної енергетичної екосистеми.