Опис товару
Інтегрований низьковольтний шафтовий блок «Фотоелектрична станція – Система зберігання енергії»: остаточне все-в-одному рішення для зберігання енергії
У швидко змінюваному ландшафті відновлюваних джерел енергії PV-Storage шафа низької напруги з інтегрованою системою зберігання енергії є революційним рішенням для комерційних, промислових та невеликих енергетичних застосувань, які потребують надійного, ефективного й гнучкого управління електроенергією. Ця повністю інтегрована система об’єднує контроль заряду фотовольтаїчних (PV) модулів, акумулятори на основі літій-залізо-фосфату (LFP), двонаправлене перетворення та інтелектуальне перемикання між мережею та автономним режимом у єдиній компактній шафі — що усуває складність окремого монтажу компонентів і забезпечує готове до експлуатації рішення для зберігання енергії, яке поєднує високу продуктивність, довговічність та зручність у користуванні.
Основні особливості конструкції та переваги експлуатаційних характеристик
Доступний у п’яти універсальних моделях (ESS1-6 кВт/14,348 кВт·год, ESS3-12 кВт/28,688 кВт·год, ESS1-18 кВт/43,034 кВт·год, ESS3-18 кВт/28,688 кВт·год, ESS3-20 кВт/57,638 кВт·год); цей шафний блок розроблено для задоволення різноманітних потреб у потужності, номінальна вихідна потужність якого становить від 6 кВт до 20 кВт, а ємність акумуляторної батареї — від 14,348 кВт·год до 57,638 кВт·год . У його основі лежить високопродуктивний акумуляторний блок на основі літій-залізо-фосфату (LFP) з 48V системною напругою, 60A максимальним струмом заряджання та широким діапазоном робочої напруги (40–54,8 В) , що забезпечує стабільне накопичення та віддачу енергії навіть за умов змінного навантаження. Секція вхідного сонячного живлення підтримує до 35КВ вхідної сонячної потужності (залежно від моделі) із діапазоном напруги MPPT 60-450В та кілька каналів MPPT (до 8 каналів у моделі потужністю 20 кВт), що максимізує ефективність збору сонячної енергії.
Однією з найбільш вражаючих особливостей є надшвидка можливість перемикання між сіткою та автономним режимом із часом перемикання ≤20 мс — керована й повністю сумісна з дизельними генераторами. Це забезпечує безперервний перехід на резервне живлення під час відключень електромережі або періодів пікового навантаження, усуваючи простої критичного обладнання та гарантуючи безперервну роботу підприємств і промислових об’єктів. Крім того, система підтримує перевантаження на 200 % (наприклад, модель номінальною потужністю 6 кВт забезпечує пікову потужність 12 кВт), що дозволяє ефективно справлятися з раптовими стрибками електричного навантаження без втрати продуктивності чи загрози безпеці.
Простота встановлення та обслуговування
Розроблено з урахуванням зручності для користувача: низьковольтний інтегрований шафовий блок PV-Storage має конструкцію типу «plug-and-play», що забезпечує швидку установку за мінімальною кількістю інструментів і без складного підключення проводки. Підтримує самостійну паралельну роботу (до 8 одиниць у паралельному з’єднанні), що дозволяє користувачам масштабувати потужність системи накопичення енергії в міру зростання їх потреб — ідеальне рішення для комерційних об’єктів невеликого та середнього розміру, віддалених спільнот або промислових об’єктів із поступово зростаючими вимогами до електропостачання. Модульна конструкція спрощує технічне обслуговування: несправні модулі можна швидко замінити без перерви в роботі всієї системи, що скорочує простої та довгострокові експлуатаційні витрати.
Компактні габарити шафи (розміри варіюються від 700×1200×900 мм до 1400×700×2350 мм , залежно від моделі) та легка конструкція ( 500 кг до 700 кг зробити його придатним як для внутрішньої, так і для зовнішньої установки, навіть у середовищах із обмеженим простором. Його міцна конструкція доповнена ступенем захисту IP54, стійкістю до пилу та води, а також широким діапазоном робочих температур ( від −25 °C до 55 °C, з пониженням потужності лише вище 40℃), що забезпечує надійну роботу в екстремальних кліматичних умовах — від надмірно низьких до надвисоких температур. Допустимий діапазон відносної вологості ( 0–95 % ВВ, без конденсації ) ще більше підвищує його адаптивність до різноманітних географічних регіонів.
Параметри продукту
Основні характеристики: |
• Час перемикання між режимами «мережа/поза мережею» ≤20 мс (керований), сумісний із дизель-генераторами |
• Простий монтаж, самостійна паралельна робота, обслуговування не потрібне |
• Проста встановлення, потрібно менше інструментів для монтажу, швидша структура |
• Підтримка виходу з перевантаженням до 200 % |
• Просте обслуговування, модульна конструкція, швидка заміна несправних модулів |
• Підтримка режиму самоспоживання та запобігання зворотному потоку |
Категорія параметрів |
Назва параметра |
Модель |
ESS1-6 кВт/14,348 кВт·год |
ESS3-12 кВт/28,688 кВт·год |
ESS1-18 кВт/43,034 кВт·год |
ESS3-18 кВт/28,688 кВт·год |
ESS3-20 кВт/57,638 кВт·год |
Вхід PV |
Максимальна потужність вхідного-signals PV |
6 кВт |
18KW |
27кВт |
18KW |
35КВ |
Максимальний вхідний струм від сонячних панелей |
15А |
50А |
75А |
42кВт |
43кВт |
Номінальна постійна напруга |
350 В постійному струмі |
350 В постійному струмі |
350 В постійному струмі |
350 В постійному струмі |
350 В постійному струмі |
Діапазон напруги MPPT |
60-450В |
60-450В |
60-450В |
60-450В |
60-450В |
Максимальний вхідний струм |
30A |
40A/40A |
30 А/30 А/30 А |
17 А × 4 |
13 А × 8 |
Кількість каналів MPPT |
2 січня |
2 січня |
2 січня |
4 |
8 |
Максимальний вхідний струм ФЕ-модулів на одну гілку |
- |
- |
- |
15А |
15А |
Кількість ланцюгів на MPPT |
- |
- |
- |
4 |
8 |
Вхід/вихід акумулятора |
Номінальна напруга |
40-60В |
40-60В |
40-60В |
40-60В |
40-60В |
Максимальна потужність зарядки |
120 А/60 А |
240 А/80 А |
360 А/180 А |
210 А / 210 А |
420 А / 210 А |
Максимальна потужність розряду |
120 кВт / 12 кВт |
120 кВт / 12 кВт |
180 кВт / 180 кВт |
120 кВт / 10,78 кВт |
420 А / 215 кВт |
Зв’язок з акумулятором |
RS485\/CAN |
RS485\/CAN |
RS485\/CAN |
RS485\/CAN |
RS485\/CAN |
Максимальний зарядний струм |
- |
- |
- |
15А |
15А |
Макс. розрядний струм |
- |
- |
- |
15А |
15А |
Вихід інвертора |
Номінальна вихідна потужність |
6 кВт |
12КВт |
18KW |
18KW |
20КВт |
Максимальна вихідна потужність |
12КВт |
24кВт |
36 кВт |
36 кВт |
40КВт |
НОМІНАЛЬНИЙ ВИХІДНИЙ ПОТОК |
27.3A |
54,5 А |
81,8 А |
15,54 А |
31.8А |
Максимальний вихідний струм |
28A |
56A |
84 А |
15,9 А |
36,8 А |
Діапазон вихідної напруги |
LP/N/PE 220 В / 50 Гц / 60 Гц |
LP/N/PE 220 В / 50 Гц / 60 Гц |
LP/N/PE 220 В / 50 Гц / 60 Гц |
3P4W 220/380 В / 50 Гц / 60 Гц |
3P4W 220/380 В / 50 Гц / 60 Гц |
Коефіцієнт стабілізації вихідної напруги |
±2% |
±2% |
±2% |
±2% |
±2% |
Максимальна вихідна потужність (підключено до мережі) |
- |
- |
- |
18KW |
20КВт |
Максимальний вихідний струм (підключено до мережі) |
- |
- |
- |
24,5 А |
26,3 А |
Вхід від мережі |
Максимальна потужність входу |
10КВ |
20КВт |
30КВт |
20КВА |
40KVA |
Максимальний вхідний струм |
100A |
100A |
100A |
24A |
44A |
Діапазон вхідної напруги |
176–253 В |
176–253 В |
176–253 В |
198–242 В |
198–242 В |
Макс. вихідна потужність (поза мережею) |
10КВ |
20КВт |
30КВт |
20КВт |
40КВт |
Макс. вихідний струм (поза мережею) |
6.2кВт |
12,4 кВт |
18.6КВт |
18KW |
25 кВт |
Макс. вхідний струм (поза мережею) |
20А |
50А |
60A |
14.5А |
29A |
Резервний вхід |
Режим підключення |
Підтримка |
Підтримка |
Підтримка |
Підтримка |
Підтримка |
Режим роботи |
Паралельна зв'язок |
Паралельна зв'язок |
Паралельна зв'язок |
Паралельна зв'язок |
Паралельна зв'язок |
Макс. вхідна/вихідна потужність |
6 кВт |
12КВт |
24кВт |
24кВт |
24кВт |
Номінальна Напруга |
LP/N/PE 220 В / 50 Гц / 60 Гц |
LP/N/PE 220 В / 50 Гц / 60 Гц |
LP/N/PE 220 В / 50 Гц / 60 Гц |
3P4W 220/380 В / 50 Гц / 60 Гц |
3P4W 220/380 В / 50 Гц / 60 Гц |
Номінальний Струм |
- |
- |
- |
- |
- |
Параметри батареї |
Номінальна ємність на комплект |
14,348 кВт·год |
28,688 кВт·год |
43,034 кВт·год |
28,688 кВт·год |
57,638 кВт·год |
Кількість модулів акумуляторів на комплект |
14,348 кВт·год/1 |
14,348 кВт·год/2 |
14,348 кВт·год/3 |
14,348 кВт·год/2 |
14,348 кВт·год/4 |
Розмах робочого напруження |
40–54,8 В |
40–54,8 В |
40–54,8 В |
40–54,8 В |
40–54,8 В |
Напруга системи |
48V |
48V |
48V |
48V |
48V |
Максимальний зарядний струм |
60A |
60A |
60A |
60A |
60A |
Розміри (L×W×H) |
1020×700×2350 мм |
1020×700×2350 мм |
1020×700×2350 мм |
1400×700×2350 мм |
1400×700×2350 мм |
Вага |
1020кг |
1020кг |
1020кг |
1020кг |
1020кг |
Тип акумулятора |
LFP |
LFP |
LFP |
LFP |
LFP |
Системні параметри |
Максимальна ефективність |
97.50% |
97.50% |
97.50% |
95.10% |
95.10% |
Клас захисту |
IP54 |
IP54 |
IP54 |
IP54 |
IP54 |
Робоча температура |
−25–55 °C (зниження потужності вище 40 °C) |
−25–55 °C (зниження потужності вище 40 °C) |
−25–55 °C (зниження потужності вище 40 °C) |
−25–55 °C (зниження потужності вище 40 °C) |
−25–55 °C (зниження потужності вище 40 °C) |
Відносна вологість |
0–95 % відносної вологості (без конденсації) |
0–95 % відносної вологості (без конденсації) |
0–95 % відносної вологості (без конденсації) |
0–95 % відносної вологості (без конденсації) |
0–95 % відносної вологості (без конденсації) |
Метод охолодження |
Повітряне охолодження |
Повітряне охолодження |
Повітряне охолодження |
Повітряне охолодження |
Повітряне охолодження |
Розміри шафа |
700×1200×900 мм |
700×1200×900 мм |
700×1200×900 мм |
700×1200×900 мм |
700×1200×900 мм |
Вага шафи |
500кг |
700 кг |
700 кг |
500кг |
700 кг |
Охорона від пожежі |
Аерозоли |
Аерозоли |
Аерозоли |
Аерозоли |
Аерозоли |
Функції |
Функція запобігання зворотному потоку |
Підтримка |
Підтримка |
Підтримка |
Не підтримується |
Не підтримується |
Перемикання між сітковим та автономним режимами роботи |
Підтримка |
Підтримка |
Підтримка |
Підтримка |
Підтримка |
Віддалений моніторинг |
Підтримка |
Підтримка |
Підтримка |
Підтримка |
Підтримка |
Протокол зв'язку |
CT/MT/TER |
CT/MT/TER |
CT/MT/TER |
CT/MT/TER |
CT/MT/TER |
Кількість паралельно підключених одиниць |
8 |
8 |
8 |
8 |
8 |
Сертифікація |
Сертифікація |
CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3 |
CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3 |
CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3 |
CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3 |
CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3 |


Потужні функції та безпека
Система оснащена комплексом інтелектуальних функцій для оптимізації споживання енергії та забезпечення безпеки. Вона підтримує режим запобігання зворотному потоку для самоспоживання, що дозволяє користувачам максимально використовувати сонячну енергію на місці й зменшувати залежність від мережі — знижуючи рахунки за електроенергію та вуглецевий слід. Можливості віддаленого моніторингу (за допомогою комунікаційних протоколів CT/MT/TER) дозволяє відстежувати в реальному часі виробництво, зберігання та споживання енергії, а також стан системи з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Це дає користувачам змогу приймати обґрунтовані даними рішення щодо оптимізації енергоефективності та проактивного усунення потенційних проблем до того, як вони переростуть у серйозні неполадки.
Безпека є найвищим пріоритетом у проектуванні цього інтегрованого шафа. Він оснащений технологією повітряного охолодження для підтримання оптимальної робочої температури, аерозольною системою пожежогасіння для зменшення ризиків виникнення пожежі, а також кількома рівнями захисту від перевантаження, глибокого розряду, короткого замикання та перегріву. Система відповідає міжнародним стандартам безпеки та експлуатаційних характеристик, зокрема CE, IEC61000, IEC62109 та UL983.3 , що забезпечує відповідність глобальним нормативним вимогам і надає користувачам спокою щодо якості та безпеки продукту.


Універсальність застосування
Інтегрований шафний блок PV-Storage низької напруги — це багатофункціональне рішення, придатне для широкого спектра застосувань:
Коммерчні будівлі: Забезпечує електроенергією роздрібні енергетичні магазини, офіси та торгові центри чистою сонячною енергією, зменшує плату за споживання електроенергії в години пікового навантаження та гарантує резервне електропостачання під час відключень мережі.
Промислові об'єкти: Підтримуйте виробничі лінії, склади та переробні заводи стабільним і надійним електропостачанням, мінімізуйте простої та знижуйте витрати на енергію за рахунок самоспоживання.
Віддалені спільноти та автономні об’єкти: Забезпечуйте стале електропостачання сільських поселень, гірничих таборів або телекомунікаційних веж у районах без доступу до централізованої електромережі, замінюючи дорогі й забруднюючі дизельні електростанції.
Мікромережі: Інтегруйте в мікромережі спільнот або кампусів для підвищення енергетичної стійкості, балансування навантаження та підтримки інтеграції відновлюваних джерел енергії.
Висновок
Низьковольтний інтегрований шафовий блок PV-Storage визначає нові можливості для систем накопичення енергії малого та середнього масштабу. Його поєднання високої продуктивності, простоти монтажу, інтелектуальних функцій та надійних засобів безпеки робить його ідеальним вибором для підприємств і організацій, які прагнуть перейти на відновлювані джерела енергії, знизити витрати на електроенергію та підвищити стійкість електропостачання. Незалежно від того, чи використовується ця інтегрована шафа як автономна система поза мережею, рішення для резервного електропостачання чи частина гібридної мережної системи, вона забезпечує стабільне, ефективне та економічне електропостачання — підтверджене міжнародними сертифікатами та конструкцією, розрахованою на витримування вимог реальних умов експлуатації. Благодаря масштабованій конструкції та орієнтованим на користувача функціям цей продукт — це не просто рішення для накопичення енергії, а довгострокова інвестиція в стале й надійне електропостачання.