Trīsfāžu hibrīdinvertors 12–20 kW (pieslēgts tīklam)
MIN.PIEG.:1
- Pārskats
- Ieteicamie produkti
Fotovoltaiskā ieejas veiktspēja: optimizēta augstas jaudas saules enerģijas iegūšanai
Atšķirības pēc jaudas kapacitātes nosaka ESS2-12K3P-02-HV maksimālo PV ieejas strāvu 32 A (ar 40 A īslaicīgu pārslodzi) un maksimālo PV ieejas jaudu 18 kW, katrā vienībā ir 2 MPPT izsekošanas ierīces. Vidējā klases ESS2-15K3P-02-HV palielina maksimālo ieejas strāvu līdz 32 A (40 A īslaicīga pārslodze) un ieejas jaudu līdz 22,8 kW , aprīkots ar 4 MPPT izsekošanas ierīcēm elastīgākai masīva konfigurācijai. Galvenais ESS2-20K3P-02-HV modeļa maksimālais PV ievades jaudas lielums ir 30 kW ( atbilstot tā 20 kW galvenajam jaudas rādītājam ), un MPPT strāvu konfigurācija ir optimizēta liela mēroga saules enerģijas instalācijām. Šis pakāpju veida PV jaudas diapazons nodrošina, ka sērija var pielāgoties gan nelieliem komerciāliem jumtiem (12 kW) , gan vidēja izmēra rūpnieciskajām sistēmām (20 kW), visu laiku saglabājot augstu MPPT efektivitāti (>99%), lai minimizētu enerģijas zudumus.
Parametrs |
ESS2-12K3P-02-HV |
ESS2-15K3P-02-HV |
ESS2-20K3P-02-HV |
PV |
|
|
|
Maksimālais ieejas spriegums |
1000V |
1000V |
1000V |
MPPT sprieguma diapazons |
320 V–850 V |
320 V–850 V |
320 V–850 V |
Maksimālais ievades straums |
24 A/32 A |
24 A/32 A |
24 A/32 A |
Maksimālā ieejas strāvas pārsprieguma vērtība |
40 A / 40 A |
40 A / 40 A |
40 A / 40 A |
Maksimālā ieejas jauda vienā virknē |
18KW |
22,5 kW |
30 kW |
MPPT skaitlis / maksimālais ieejas strāvas vada skaits |
- |
4. februāris |
- |
Akumulators |
|
|
|
Akumulatora tips |
Litija akumulators |
Litija akumulators |
Litija akumulators |
Akvumaršu sprieguma diapazons |
120 V–600 V |
120 V–600 V |
120 V–600 V |
Maksimālā uzlādes/un izlādes strāva |
50 A/50 A |
50 A/50 A |
50 A/50 A |
Maksimālā uzlādes/un izlādes jauda |
12kw |
15 kW |
20KW |
Līdzstrāvas izeja (autonomā tīkla režīmā) |
|
|
|
Nominālais izvades spriegums/frekvence |
3L/N/PE 380/400 V maiņstrāvā |
3L/N/PE 380/400 V maiņstrāvā |
3L/N/PE 380/400 V maiņstrāvā |
Maksimālā jauda |
13.2KW |
16.5KW |
22kw |
Maksimālā redzamā izejas jauda |
13.2kVA |
16,5 kVA |
22 kVA |
Maksimālais izvades strāvas stiprums |
19,3 A |
24.2A |
32,2 A |
AC izeja (tīklā) |
|
|
|
Tīkla spriegums/frekvence |
3L/N/PE 380/400 V 50/60 Hz |
3L/N/PE 380/400 V 50/60 Hz |
3L/N/PE 380/400 V 50/60 Hz |
Nominālā izvades jauda |
12kw |
15 kW |
20KW |
Maksimālā jauda |
13.2KW |
16.5KW |
22kw |
Maksimālā redzamā izejas jauda |
13.2kVA |
16,5 kVA |
22 kVA |
Maksimālais izvades strāvas stiprums |
19,3 A |
24.2A |
32,2 A |
Izvades jaudas faktors |
>0,99 (0,8 operējošs priekšā, 0,8 atpaliecīgs) |
>0,99 (0,8 operējošs priekšā, 0,8 atpaliecīgs) |
>0,99 (0,8 operējošs priekšā, 0,8 atpaliecīgs) |
Sieviešu ieeja |
|
|
|
Tīkla spriegums |
3L/N/PE 380/400 V 50 Hz/60 Hz |
3L/N/PE 380/400 V 50 Hz/60 Hz |
3L/N/PE 380/400 V 50 Hz/60 Hz |
Maksimālais ievades straums |
27,3 A |
34,1 A |
45,5 A |
Ritena ievade |
|
|
|
Vārtējuma frekvence |
50/60HZ |
50/60HZ |
50/60HZ |
Nominālā ieejas vērtība |
12000W |
15000W |
20000W |
Nominālais ievades straums |
18.2A |
22.7A |
30,3A |
Pamata parametri |
|
|
|
Aizsardzības klase |
IP66 |
IP66 |
IP66 |
Darba temperatūra |
−25 ℃ līdz 60 ℃ (virs 45 ℃ jaudas samazinājums) |
−25 ℃ līdz 60 ℃ (virs 45 ℃ jaudas samazinājums) |
−25 ℃ līdz 60 ℃ (virs 45 ℃ jaudas samazinājums) |
Dzesēšanas metode |
Pašdzesēšanās |
Inteliģentā dzesēšana |
Inteliģentā dzesēšana |
Darba augstums |
≤ 3000 m |
≤ 3000 m |
≤ 3000 m |
Svars |
34KG |
- |
37 kg |
Izmēri (Pl*Aug*Głb) |
567 × 497 × 237 mm |
567 × 497 × 237 mm |
567 × 497 × 237 mm |


Šī precīzā strāvas vadība aizsargā akumulatora elementus no pārlādes/pārām izlādes, pagarinot cikla ilgumu un nodrošinot stabila jaudas piegādi. Vai nu uzlādējot no papildu saules enerģijas (PV) ražošanas vai tīkla strāvas (pie zemākām tarifu likmēm), vai arī izlādējot, lai nodrošinātu slodzes barošanu augstākās slodzes laikā vai elektrotīkla izkrituma gadījumā, ESS2 sērija saglabā stabila akumulatoru darbību, padarot to ideālu laika atkarīgas enerģijas arbitrāžas un rezerves barošanas pielietojumiem.
Tīkla savienotā režīmā izvades specifikācijas atkārto autonomās sistēmas veiktspēju ( 380/400 V, 50/60 Hz ), ar jaudas koeficientu >0,99 (0,8 operējošs priekšā/0,8 atpaliek) tīkla atbilstības standartu izpildei. Šis augstais jaudas koeficients minimizē reaktīvās jaudas patēriņu, samazinot elektroenerģijas piegādātāja izmaksas un nodrošinot atbilstību pasaules mēroga tīkla noteikumiem. Vai nu pārsnieguma PV jaudu atgriežot tīklā, vai arī izmantojot tīkla jaudu akumulatoru uzlādei, ESS2 sērijas invertori nodrošina tīklam draudzīgu darbību ar zemu harmonisko izkropļojumu (<5 %), lai izvairītos no citu elektrisko iekārtu traucēšanas.
AC un lādētāja ievade: Uzticama tīkla un palīgelektrības nodrošināšana
Papildu uzlādei (piemēram, ilgstošu zemas saules gaismas periodu laikā) iebūvētais uzlādes ierīce atbalsta pakāpeniskus jaudas ievadus: 12000 W (18,2 A) 12 kW modelim, 15000 W (22,7 A) 15 kW variantam un 20000 W (30,3 A) 20 kW modelim. Šī specializētā uzlādes ierīce nodrošina ātru un efektīvu akumulatora uzlādi no tīkla, saglabājot sistēmas izturību pat tad, ja fotovoltaisko ģenerāciju nav pietiekami.


Dzesēšana ir optimizēta uzticamībai: ESS2-12K3P-02 -HV izmanto dabiskās konvekcijas (pasīvo dzesēšanu) zema trokšņa darbībai, kamēr augstākas jaudas modeļi — 15 kW un 20 kW — aprīkoti ar inteliģentu dzesēšanu (mainīgās ātruma ventilatorus), kas pielāgo ventilatora ātrumu atkarībā no temperatūras, līdzsvarojot dzesēšanas efektivitāti un trokšņa līmeni. Sērija ir sertificēta darbībai līdz 3000 m virs jūras līmeņa, nezaudējot veiktspēju augstās vietās — būtiski uzstādījumiem kalnu reģionos.
Svars un izmēri ir kompakti attiecībā uz to jaudas rādītājiem: 34 kg (12 kW) un 37 kg (15 kW/20 kW) , ar vienotu pamatnes izmēru 567×497×237 mm (P×A×D). Šis kompaktais dizains vienkāršo transportēšanu, uzstādīšanu un telpu izmantošanu pat ierobežotās telpās.
Integrējot saules baterijas (PV), akumulatoru uzglabāšanu un tīkla savienojamību vienā efektīvā vienībā, ESS2 sērija samazina sistēmas sarežģītību un uzstādīšanas izmaksas, kamēr tā augstā efektivitāte (>96 % maiņstrāvas–līdzstrāvas pārveidošanā) maksimāli izmanto enerģiju. Atbilstība globālajām drošības un tīkla normām (piemēram, IEC, UL) papildus nodrošina savietojamību un mierinājumu gan uzstādītājiem, gan beigu lietotājiem.