Kolmefaasiline hübridiinverter 12–20 kW (võrku ühendatud)
VÕIMINIM:1
- Ülevaade
- Soovitud tooted
Fotovoltaikasisendi jõudlus: optimeeritud kõrgmahtuvusega päikesepaneelide energiakogumiseks
Erinevad võimsuskapatsiitide järgi on ESS2-12K3P-02-HV maksimaalne päikesepaneeli sisendvool 32 A (ülekoormusvool 40 A) ja maksimaalne päikesepaneeli sisendvõimsus 18 kW, üksiku seadme kohta 2 MPPT-jälgijat. Keskmise võimsusega ESS2-15K3P-02-HV suurendab maksimaalset sisendvoolu 32 A-ni (ülekoormusvool 40 A) ja sisendvõimsust 22,8 kW-ni , varustatud 4 MPPT-jälgijaga, mis võimaldab paindlikumat paneelide massiivi konfigureerimist. Tippmudeli ESS2-20K3P-02-HV maksimaalne päikesepaneeli sisendvõimsus on 30 kW ( vastavalt selle 20 kW põhivõimsusele ), kus MPPT-riba konfiguratsioon on optimeeritud suurte päikeseelektrijaamade jaoks. See astmeliselt kasvav päikesepaneeli võimsus tagab, et seeria sobib väikeste kaubanduslike katuste (12 kW) kuni keskmise suurusega tööstussüsteemideni (20 kW), kõik see ajal, kui säilitatakse kõrge MPPT-tõhusus (>99%), et energiakadu oleks minimaalne.
Parameeter |
ESS2-12K3P-02-HV |
ESS2-15K3P-02-HV |
ESS2-20K3P-02-HV |
PV |
|
|
|
Maksimaalne sisestuspinge |
1000V |
1000V |
1000V |
MPPT pingesagedus |
320 V–850 V |
320 V–850 V |
320 V–850 V |
Maksimaalne Sissetulek Vool |
24 A / 32 A |
24 A / 32 A |
24 A / 32 A |
Maksimaalne sisendimpulssvool |
40 A / 40 A |
40 A / 40 A |
40 A / 40 A |
Maksimaalne sisendvõimsus ühe stringi kohta |
18KW |
22,5 kW |
30 kW |
MPPT-de arv / maksimaalne sisendstringide arv |
- |
4. veebruar |
- |
Aku |
|
|
|
Akuni liik |
Litiumpatareid |
Litiumpatareid |
Litiumpatareid |
Akku pingevahemik |
120 V–600 V |
120 V–600 V |
120 V–600 V |
Maksimaalne laadimis/lõdvestusvool |
50A/50A |
50A/50A |
50A/50A |
Maksimaalne laadimis-/tühjendusvõimsus |
12kw |
15kw |
20kw |
Väljundvoolu (võrgust sõltumatu) |
|
|
|
Nominaalne väljundpinge/sagedus |
3L/N/PE 380/400 V~ |
3L/N/PE 380/400 V~ |
3L/N/PE 380/400 V~ |
Maksimaalne väljundvõimsus |
13.2kw |
16.5KW |
22KW |
Maksimaalne näiv väljundvõimsus |
13.2kVA |
16,5 kVA |
22 kVA |
Maksimaalne väljundvool |
19,3 A |
24.2A |
32,2 A |
AC väljund (võrku ühendatud) |
|
|
|
Võrgupinge/sagedus |
3L/N/PE 380/400 V 50/60 Hz |
3L/N/PE 380/400 V 50/60 Hz |
3L/N/PE 380/400 V 50/60 Hz |
Nomineline väljundvõimsus |
12kw |
15kw |
20kw |
Maksimaalne väljundvõimsus |
13.2kw |
16.5KW |
22KW |
Maksimaalne näiv väljundvõimsus |
13.2kVA |
16,5 kVA |
22 kVA |
Maksimaalne väljundvool |
19,3 A |
24.2A |
32,2 A |
Väljapanev tegur |
>0,99 (0,8 eeltäitv, 0,8 järgnev) |
>0,99 (0,8 eeltäitv, 0,8 järgnev) |
>0,99 (0,8 eeltäitv, 0,8 järgnev) |
AC sisend |
|
|
|
Võrgupinge |
3L/N/PE 380/400 V 50 Hz/60 Hz |
3L/N/PE 380/400 V 50 Hz/60 Hz |
3L/N/PE 380/400 V 50 Hz/60 Hz |
Maksimaalne Sissetulek Vool |
27,3A |
34,1 A |
45.5A |
Riistvara sisend |
|
|
|
Nominaalne sisendsagedus |
50/60 Hz |
50/60 Hz |
50/60 Hz |
Hinnatud sisendvõimsus |
12000W |
15000W |
20000W |
Nimetusvõimsus |
18,2A |
22.7A |
30,3A |
Põhiparameetrid |
|
|
|
Kaitseklass |
IP66 |
IP66 |
IP66 |
Töötemperatuur |
−25 °C kuni 60 °C (üle 45 °C väheneb võimsus) |
−25 °C kuni 60 °C (üle 45 °C väheneb võimsus) |
−25 °C kuni 60 °C (üle 45 °C väheneb võimsus) |
Eraldamismeetod |
Isesüütlev jahtumine |
Tark jahtumine |
Tark jahtumine |
Töötamisaltituud |
≤ 3000 m |
≤ 3000 m |
≤ 3000 m |
Kaal |
34KG |
- |
37KG |
Mõõdud (L*P*K) |
567×497×237 mm |
567×497×237 mm |
567×497×237 mm |


See täpne voolureguleerimine kaitseb akurakke ülelaadimise ja ületühjendamise eest, pikendades nii tsükkeläbipaistvust kui ka tagades pideva võimsuse ülekanne. Kas laadides päikesepaneelide üleliialt saadud energiast või võrgust (näiteks madala hinnatasemega ajaperioodidel) või tühjendades koormuste toitmiseks tippkoormuse ajal või võrgukatkestuste korral – ESS2-seeria säilitab stabiilse akutoimimise, mistõttu on see ideaalne ajasõltuva energiakaubanduse (time-of-use energy arbitrage) ja varuenergia rakenduste jaoks.
Võrgusse ühendatud režiimis vastavad väljundspetsifikatsioonid iseseisva režiimi jõudlustele ( 380/400 V, 50/60 Hz ), aktiivvõimsuse koefitsiendiga >0,99 (0,8 eeltäitumine/0,8 järeltäitumine), et vastata võrguühilduvuse standarditele. See kõrge aktiivvõimsuse koefitsient vähendab reaktiivvõimsuse tarbimist, vähendades seega energiakulu ja tagades ülemaailmse võrgukoodidega ühilduvuse. Kas ESS2-seeria suunab liigset päikesepaneeli (PV) võimsust tagasi võrku või kasutab akude laadimiseks võrguvõimsust, säilitab see võrgusõbraliku toimimise väikese harmoonilise moonutusega (<5 %), et vältida teiste elektriseadmete töö häirimist.
Vahelduvvoolu ja laadija sisend: tugev võrgu- ja abitoite toetus
Abilaadimiseks (nt pikema väikese päikesepaiste perioodi ajal) toetab sisseehitatud laadur astmelisi võimsusülekandeid: 12000 W (18,2 A) 12 kW mudeli jaoks, 15000 W (22,7 A) 15 kW variandi jaoks ning 20000 W (30,3 A) 20 kW mudeli jaoks. See eraldi laadur tagab kiire ja tõhusa akutäitmise võrgust, säilitades süsteemi vastupidavuse ka siis, kui päikeseelektrijaama tootmine on piisamatu.


Jahutus on optimeeritud usaldusväärsuse huvides: ESS2-12K3P-02 -HV kasutab madala müraga töötamiseks loomulikku konvektsiooni (passiivset jahutust), samas kui kõrgema võimsusega 15 kW ja 20 kW mudelitel on täisautomaatne jahutus (muutuva kiirusega ventilaatorid), mis kohandab ventilaatori pöörlemiskiirust temperatuuri järgi, säilitades tasakaalu jahutuse efektiivsuse ja müra taseme vahel. Seeria on mõeldud töötamiseks kuni 3000 m üle merepinna, kus kõrguste tõttu ei toimu jõudluse langust – see on oluline mägiste piirkondade paigalduste jaoks.
Kaalu ja mõõtmete suhe on nende võimsusklasside jaoks kompaktne: 34 kg (12 kW) ja 37 kg (15 kW/20 kW) , ühtlase aluspinnaga 567×497×237 mm (laius × kõrgus × sügavus). See kompaktne konstruktsioon lihtsustab transportimist, paigaldamist ja ruumi kasutamist ka piiratud ruumides.
Integreerides päikseenergia (PV), akusalvestuse ja võrguühenduse ühte tõhusasse ühikusse, vähendab ESS2-seeria süsteemi keerukust ja paigalduskulusid, samas kui selle kõrge tõhusus (>96 % AC-DC teisendus) maksimeerib energiakasutust. Ülemaailmsete ohutus- ja võrgustandardite (nt IEC, UL) järgimine tagab lisaks ühilduvuse ning paigaldajatele ja lõppkasutajatele muretuse.