Driefase hybride omvormer 12–20 kW (aangesloten op het elektriciteitsnet)
MOQ:1
- Overzicht
- Aanbevolen producten
PV-ingangprestaties: geoptimaliseerd voor zonopvang met hoge capaciteit
Gedifferentieerd op basis van vermogenscapaciteit biedt de ESS2-12K3P-02-HV een maximale PV-ingangsstroom van 32 A (met een piekstroomcapaciteit van 40 A) en een maximale PV-ingangsvermogen van 18 kW, met 2 MPPT-trackers per unit. De middenklasse ESS2-15K3P-02-HV verhoogt de maximale ingangsstroom naar 32 A (40 A piek) en het ingangsvermogen naar 22,8 kW , uitgerust met 4 MPPT-trackers voor een flexibeler arrayconfiguratie. De topmodel ESS2-20K3P-02-HV levert een maximale PV-ingangsvermogen van 30 kW ( in overeenstemming met zijn kernvermogenswaarde van 20 kW ), met MPPT-stringconfiguratie geoptimaliseerd voor grootschalige zonne-energie-installaties. Deze gestapelde PV-capaciteit zorgt ervoor dat de serie schaalbaar is van kleine commerciële daken (12 kW) tot middelgrote industriële systemen (20 kW), terwijl tegelijkertijd een hoge MPPT-efficiëntie wordt behouden (>99%)om energieverlies tot een minimum te beperken.
Parameter |
ESS2-12K3P-02-HV |
ESS2-15K3P-02-HV |
ESS2-20K3P-02-HV |
PV |
|
|
|
Maximale ingangsvoltage |
1000V |
1000V |
1000V |
MPPT Spanning Bereik |
320 V–850 V |
320 V–850 V |
320 V–850 V |
Maximaal Invoerstroom |
24 A/32 A |
24 A/32 A |
24 A/32 A |
Maximale ingangsstroompiek |
40A/40A |
40A/40A |
40A/40A |
Maximaal ingangsvermogen per string |
18KW |
22.5kw |
30KW |
Aantal MPPT / maximaal aantal ingangstrings |
- |
4 februari |
- |
Batterij |
|
|
|
Batterijtype |
Lithiumbatterij |
Lithiumbatterij |
Lithiumbatterij |
Batterij Spanning Bereik |
120V-600V |
120V-600V |
120V-600V |
Maximale laad/ontlaadstroom |
50A/50A |
50A/50A |
50A/50A |
Maximaal laad-/ontlaadvermogen |
12KW |
15kW |
20KW |
AC-uitgang (off-grid) |
|
|
|
Nominale uitgangsspanning/frequentie |
3L/N/PE 380/400 V wisselstroom |
3L/N/PE 380/400 V wisselstroom |
3L/N/PE 380/400 V wisselstroom |
Maximaal uitgangsvermogen |
13,2 kW |
16.5kw |
22KW |
Maximaal schijnbaar uitgangsvermogen |
13.2kVA |
16,5kVA |
22kVA |
Maximale uitgangsstroom |
19.3A |
24,2A |
32,2 A |
AC-uitgang (aangesloten op het net) |
|
|
|
Netspanning/netfrequentie |
3L/N/PE 380/400 V, 50/60 Hz |
3L/N/PE 380/400 V, 50/60 Hz |
3L/N/PE 380/400 V, 50/60 Hz |
Gekoppelde Uitgangsvermogen |
12KW |
15kW |
20KW |
Maximaal uitgangsvermogen |
13,2 kW |
16.5kw |
22KW |
Maximaal schijnbaar uitgangsvermogen |
13.2kVA |
16,5kVA |
22kVA |
Maximale uitgangsstroom |
19.3A |
24,2A |
32,2 A |
Vermogensachterstand |
>0,99 (0,8 voorijlend, 0,8 naijlend) |
>0,99 (0,8 voorijlend, 0,8 naijlend) |
>0,99 (0,8 voorijlend, 0,8 naijlend) |
AC-invoer |
|
|
|
Netspanning |
3L/N/PE 380/400 V, 50 Hz/60 Hz |
3L/N/PE 380/400 V, 50 Hz/60 Hz |
3L/N/PE 380/400 V, 50 Hz/60 Hz |
Maximaal Invoerstroom |
27,3 A |
34,1A |
45.5A |
Rack-ingang |
|
|
|
Nominale ingangsfrequentie |
50/60HZ |
50/60HZ |
50/60HZ |
Nominale invoervermogen |
12000W |
15000W |
20000W |
GECLASSIFICEERDE INVOERSTROOM |
18.2A |
22.7a |
30.3A |
Basisparameters |
|
|
|
Beschermingsgraad |
IP66 |
IP66 |
IP66 |
Werktemperatuur |
-25 ℃ ~ 60 ℃ (verminderde prestaties bij >45 ℃) |
-25 ℃ ~ 60 ℃ (verminderde prestaties bij >45 ℃) |
-25 ℃ ~ 60 ℃ (verminderde prestaties bij >45 ℃) |
Koelmethode |
Zelfkoeling |
Intelligente koeling |
Intelligente koeling |
Werking op hoogte |
≤ 3000 m |
≤ 3000 m |
≤ 3000 m |
Gewicht |
34KG |
- |
37KG |
Afmetingen (B*H*D) |
567 × 497 × 237 mm |
567 × 497 × 237 mm |
567 × 497 × 237 mm |


Deze nauwkeurige stroomregeling beschermt de batterijcellen tegen overladen/onderladen, waardoor de cyclustijd wordt verlengd en een consistente stroomlevering wordt gewaarborgd. Of u nu laadt met overschot van zonnepanelen of met stroom uit het elektriciteitsnet (tijdens daluren), of ontladt om belastingen te voeden tijdens piekbelasting of stroomuitval: de ESS2-serie handhaaft een stabiele batterijprestatie, waardoor deze ideaal is voor energiearbitrage op basis van tijdstip van gebruik (time-of-use) en back-upstroomtoepassingen.
In netgekoppelde modus zijn de uitvoerspecificaties identiek aan de off-grid-prestaties ( 380/400 V, 50/60 Hz ), met een vermogensfactor van >0,99 (0,8 vooruit/0,8 achteruit) om te voldoen aan de netvereisten. Deze hoge vermogensfactor minimaliseert het reactief vermogen, waardoor de nutsbedrijfskosten dalen en compatibiliteit met netcodevereisten wereldwijd wordt gewaarborgd. Of het nu gaat om het terugvoeren van overtollige PV-vermogen naar het net of het opnemen van netvermogen om batterijen op te laden: de ESS2-serie blijft netvriendelijk opereren, met lage harmonische vervorming (<5%) om interferentie met andere elektrische apparatuur te voorkomen.
AC- en laadstation-ingang: robuuste ondersteuning van het elektriciteitsnet en hulpstroom
Voor hulpladen (bijvoorbeeld tijdens langdurige perioden met weinig zonlicht) ondersteunt de ingebouwde lader trapsgewijs vermogensinvoer: 12000 W (18,2 A) voor het 12 kW-model, 15000 W (22,7 A) voor de 15 kW-variant en 20000 W (30,3 A) voor het 20 kW-model. Deze speciale lader zorgt voor snelle, efficiënte batterijherladen vanuit het elektriciteitsnet en behoudt de systeemweerstand, zelfs wanneer de PV-opwekking onvoldoende is.


Koeling is geoptimaliseerd voor betrouwbaarheid: de ESS2-12K3P-02 -HV maakt gebruik van natuurlijke convectie (passieve koeling) voor een lage geluidsproductie, terwijl de krachtiger modellen van 15 kW en 20 kW intelligente koeling (ventilatoren met variabele snelheid) bieden, waarbij de ventilatorsnelheid automatisch wordt aangepast op basis van de temperatuur, zodat een evenwicht wordt gevonden tussen koelingsprestaties en geluidsniveau. De serie is goedgekeurd voor bedrijf tot op een hoogte van 3000 m boven zeeniveau, zonder prestatieverlies op grote hoogte — essentieel voor installaties in bergachtige gebieden.
Gewicht en afmetingen zijn compact ten opzichte van hun vermogensclassificatie: 34 kg (12 kW) en 37 kg (15 kW/20 kW) , met een uniforme voetprint van 567 × 497 × 237 mm (B × H × D). Dit compacte ontwerp vereenvoudigt vervoer, installatie en ruimtegebruik, zelfs op beperkte locaties.
Door zonnepanelen (PV), batterijopslag en netkoppeling te integreren in één efficiënte eenheid, vermindert de ESS2-serie de systeemcomplexiteit en installatiekosten. Bovendien zorgt het hoge rendement (>96% AC-DC-conversie) voor een maximale energiebenutting. De naleving van wereldwijde veiligheids- en netnormen (bijv. IEC, UL) waarborgt bovendien interoperabiliteit en zekerheid voor zowel installateurs als eindgebruikers.