Kolmefaasiline hübridiinverter 8–12 kW (võrku ühendatud)
VÕIMINIM:1
- Ülevaade
- Soovitud tooted
Kolmefaasiline kõrgpingelise hübridiinverter (8–12 kW) | |||
|
|
|
|
Toote mudel |
ESS1-8K3P-02-HV |
ESS1-10K3P-02-HV |
ESS1-12K3P-02-HV |
DC-sisend (PV) |
|
|
|
Maksimaalne sisendvõimsus |
12kw |
15kw |
18KW |
Nominellne sisendpinge |
600V |
600V |
600V |
Käivituspinge |
200V |
200V |
200V |
MPPT pingesagedus |
200–800 V |
200–800 V |
200–800 V |
Maksimaalne sisendvool |
26 A / 28 A |
26 A / 28 A |
36A/38A |
MPPT-jälitajate arv |
24 |
24 |
24 |
DC-sisend/väljund (akusüsteem) |
|
|
|
Akuni liik |
Litium-rauafosfaat |
Litium-rauafosfaat |
Litium-rauafosfaat |
Akku pingevahemik |
180–600 V |
180–600 V |
180–600 V |
Maksimaalne laadimis-/tühjenemisvõimsus |
8KW |
10KW |
10KW |
Maks laadimise/laekumise vool |
30A |
30A |
30A |
Akukommunikatsiooni protokoll |
485/CAN |
485/CAN |
485/CAN |
AC väljund |
|
|
|
Nomineline väljundvõimsus |
8KW |
10KW |
12kw |
Suurim väljundvõimsus |
8,8 kW |
11kw |
13.2kw |
Nominaalne väljundvõimsus (näivvõimsus) |
8.8kVA |
11kVA |
13.2kVA |
Nimiväljundvool |
12,1A |
15,2A |
18,2A |
Maksimaalne väljundvool |
13,4A |
16.7A |
20A |
Võrgu lülitusaeg |
<10mS |
<10mS |
<10mS |
Nominaalne väljundpinge/sagedus |
3L/N/PE 380 V/400 V 50 Hz/60 Hz |
3L/N/PE 380 V/400 V 50 Hz/60 Hz |
3L/N/PE 380 V/400 V 50 Hz/60 Hz |
Väljapanev tegur |
0,8 (tagasijääv) – 0,8 (ettejääv) |
0,8 (tagasijääv) – 0,8 (ettejääv) |
0,8 (tagasijääv) – 0,8 (ettejääv) |
Kogu harmoonilise moonutuse suhe (lineaarne koormus, võrku ühendatud) |
<3% |
<3% |
<3% |
Kogu harmoonilise moonutuse suhe (võrku ühendatud) |
<2% |
<2% |
<2% |
AC sisend |
|
|
|
Nominaalne sisendväimsus |
8.8kVA |
11kVA |
13.2kVA |
Maksimaalne sisendvool |
13,4A |
16.7A |
20A |
Nominaalne sisendpinge/sagedus |
3L/N/PE 380 V/400 V 50 Hz/60 Hz |
3L/N/PE 380 V/400 V 50 Hz/60 Hz |
3L/N/PE 380 V/400 V 50 Hz/60 Hz |
Toimivus |
|
|
|
Maksimaalne effektiivsus |
98.10% |
98.10% |
98.10% |
Standarde |
|
|
|
Turvusertifikaat |
IEC62109-1/2 |
IEC62109-1/2 |
IEC62109-1/2 |
EMC vastavus |
EN61000-6-1/EN61000-6-3 |
EN61000-6-1/EN61000-6-3 |
EN61000-6-1/EN61000-6-3 |
Põhiparameetrid |
|
|
|
Mõõtmed (laius × kõrgus × sügavus, mm) |
556×482×196 |
556×482×196 |
556×482×196 |
Eraldamismeetod |
Looduslik jahutamine |
Looduslik jahutamine |
Looduslik jahutamine |
Kaal |
27,5 kg |
27,5 kg |
27,5 kg |
Kaitseklass |
IP66 |
IP66 |
IP66 |
Töötemperatuur |
–25…60 °C (vähendatud võimsus üle 45 °C) |
–25…60 °C (vähendatud võimsus üle 45 °C) |
–25…60 °C (vähendatud võimsus üle 45 °C) |
Maksimaalne kõrgus |
3000m |
3000m |
3000m |
Kommunikatsioonimeetod |
RS485/WiFi/GPRS/LAN |
RS485/WiFi/GPRS/LAN |
RS485/WiFi/GPRS/LAN |


Väljundvoolu ja võrgusobivus: vahelduvvoolu poolel töötab invertor kolmefaasilises võrgus (3L/N/PE 380 V/400 V, 50 Hz/60 Hz) , andes nimetatud väljundvõimsuse 8 kW (8K), 10 kW (10K) ja 12 kW (12K), maksimaalse väljundvõimsusega 8,8 kW, 11 kW, ja vastavalt 13,2 kW (10 % ülekoormusvõime). Nimetatud väljundvõimsuse näivvõimsus jääb vahemikku 8,8 kVA kuni 13,2 kVA, nimetatud väljundvooluga 12,1 A (8K) kuni 18,2 A (12K) ja maksimaalne väljundvool on 13,4 A kuni 20 A, tagades stabiilse toitevarustuse rasketele kaubanduslikele/tööstuslikele koormustele (nt masinad, valgustus, HVAC-süsteemid). Eriliselt tähelepanuväärne on selle väga kiire võrgusüleminekuaeg (<10 ms), mis võimaldab sujuvat üleminekut võrgusse ühendatud ja iseseisva režiimi vahel, tagades katkematut toite kriitilise tähtsusega seadmetele võrgu väljalangemise ajal – see on äärmiselt oluline nõue ettevõtetes, kus seiskumine teeb finantskaotusi.
Täielik ohutus ja vastavus: invertor vastab rahvusvahelistele ohutus- ja toimetusstandarditele, sealhulgas IEC62109-1/2 (ohutus päikeseelektriliste invertorite jaoks) ja EN61000-6-1/EN61000-6-3 (EMC-vastavus), tagades seega globaalse turule pääsu ning kasutajatele rahulolu. See sisaldab mitmeid kaitsemeetmeid: üle- ja alapinge kaitse, üle- ja lühisvoolu kaitse, ülekuumenemise kaitse ning isoleerimise jälgimine, mis kaitseb nii invertorit kui ka sellele ühendatud seadmeid kahjustuste eest.
Skaleeruv ja universaalne töö: kuigi see on optimeeritud kolmefaasilisele ärilisele/tööstuslikule kasutusele, võimaldab invertori moodulne disain süsteemi skaleeruvust – mitu ühikut saab paralleelselt ühendada suuremate võimsusnõudmistega toimetulekuks (nt 10 × 12 kW ühikut 120 kW süsteemi jaoks). See on ühilduv generaatori sisendiga, mistõttu sobib see võrgust lahti või kaugel asuvatele tööstusobjektidele (nt kaevandused, põllumajandus, telekommunikatsioonimastid), kus võrguühendus on piiratud või ebapiisav.
Täisautomaatne jälgimine ja juhtimine: RS485, WiFi-, GPRS- ja LAN-kommunikatsiooni liidesed võimaldavad invertoril sujuvalt integreeruda energiahaldussüsteemidesse (EMS) ja hoonehaldussüsteemidesse (BMS). Kasutajad saavad kaugelt jälgida olulisi parameetreid (sisend-/väljundvõimsus, akutäisuse tase (SoC), efektiivsus, temperatuur), muuta töörežiime (nt tippkoormuse vähendamine, koormuse nihutamine) ning teha ennustavat hooldust – maksimeerides seega süsteemi tööaegu ja vähendades ekspluatatsioonikulusid.

