Trostruki hibridni pretvarač 8-12 kW (zaštićen mrežom)
MOQ:1
- Prikaz
- Preporučeni proizvodi
Sredstva za proizvodnju električnih goriva | |||
|
|
|
|
Model proizvoda |
Sljedeći članak: |
Sljedeći članak: |
Sljedeći članak: |
Ulaz u jednokratni tok (PV) |
|
|
|
Maksimalna ulazna snaga |
12KW |
15kW |
18KW |
Nominalna ulazna naprijed |
600V |
600V |
600V |
Počevši napon |
200V |
200V |
200V |
Opseg napona MPPT |
s druge snage |
s druge snage |
s druge snage |
Maksimalni ulazni trenutak |
uređaj za snimanje |
uređaj za snimanje |
36A/38A |
Broj MPPT tragača |
24 |
24 |
24 |
Ulaz/izlaz u stalnom toku (baterija) |
|
|
|
Tip Baterije |
Lithium Iron Phosphate |
Lithium Iron Phosphate |
Lithium Iron Phosphate |
Opseg baterijskog napona |
sljedeći znak: |
sljedeći znak: |
sljedeći znak: |
Snaga punjenja/izbacivanja |
8KW |
10kW |
10kW |
Maksimalni strujni tok punjenja/otpunjenja |
30A |
30A |
30A |
Protokol za komunikaciju baterije |
485/CAN |
485/CAN |
485/CAN |
Izlaz iz AC |
|
|
|
Nominalna izlazna snaga |
8KW |
10kW |
12KW |
Maksimalna izlazna snaga |
8.8kW |
11KW |
13.2kw |
Nominirana snaga |
8.8kVA |
11kVA |
13.2kVA |
Nazivna izlazna struja |
12.1A |
15.2A |
18.2A |
Maksimalni izlazni strujni tok |
13.4A |
16.7A |
20A |
Vrijeme prebacivanja mreže |
<10mS |
<10mS |
<10mS |
Nazivna izlazna napon/frekvencija |
3L/N/PE 380V/400V 50Hz/60Hz |
3L/N/PE 380V/400V 50Hz/60Hz |
3L/N/PE 380V/400V 50Hz/60Hz |
Izlazni faktor snage |
0,8 (zaostajanje) - 0,8 (vodenje) |
0,8 (zaostajanje) - 0,8 (vodenje) |
0,8 (zaostajanje) - 0,8 (vodenje) |
U slučaju da je to moguće, mora se utvrditi da je to moguće. |
<3% |
<3% |
<3% |
U skladu s člankom 6. stavkom 2. |
<2% |
<2% |
<2% |
AC ulaz |
|
|
|
Nominirana ulazna snaga |
8.8kVA |
11kVA |
13.2kVA |
Maksimalni ulazni trenutak |
13.4A |
16.7A |
20A |
Ulazno napono/frekvencija |
3L/N/PE 380V/400V 50Hz/60Hz |
3L/N/PE 380V/400V 50Hz/60Hz |
3L/N/PE 380V/400V 50Hz/60Hz |
Učinkovitost |
|
|
|
Maksimalna učinkovitost |
98.10% |
98.10% |
98.10% |
Standardi |
|
|
|
Certifikacija sigurnosti |
IEC 62109-1/2 |
IEC 62109-1/2 |
IEC 62109-1/2 |
Skladnost s EMC |
U skladu s člankom 6. stavkom 1. |
U skladu s člankom 6. stavkom 1. |
U skladu s člankom 6. stavkom 1. |
Osnovni parametri |
|
|
|
Izmjer (W×H×D, mm) |
556×482×196 |
556×482×196 |
556×482×196 |
Način hlađenja |
Prirodno hlađenje |
Prirodno hlađenje |
Prirodno hlađenje |
Težina |
27.5kg |
27.5kg |
27.5kg |
Razred zaštite |
IP66 |
IP66 |
IP66 |
Radna temperatura |
-25~60°C (pojačanje iznad 45°C) |
-25~60°C (pojačanje iznad 45°C) |
-25~60°C (pojačanje iznad 45°C) |
Najveća nadmorska visina |
3000m |
3000m |
3000m |
Metoda komunikacije |
U slučaju da je to potrebno, potrebno je osigurati da je to moguće. |
U slučaju da je to potrebno, potrebno je osigurati da je to moguće. |
U slučaju da je to potrebno, potrebno je osigurati da je to moguće. |


AC izlazna i mrežna kompatibilnost:Na strani AC, pretvarač radi na trofasnoj mreži (Ustanovljeni su u skladu s člankom 6. stavkom 1. , koji isporučuje nazivnu izlaznu snagu od s obzirom na to da su u skladu s člankom 6. stavkom 1. točkom (a) ovog pravilnika, radi se o proizvodnji električnih pogona koji se upotrebljavaju za proizvodnju električnih pogona. s maksimalnom izlaznom snagom od 8,8 kW, 11 kW, u skladu s člankom 3. stavkom 2. Nazivna snaga očite snage iznosi: s obzirom na to da su u skladu s člankom 6. stavkom 1. s nominalnom izlaznom strujom od u slučaju da je to potrebno, za svaki proizvod koji je pod uvjetom da se upotrijebi, mora se upotrebljavati sljedeći sustav: i maksimalne izlazne struje od za vozila s brzinom od 300 mm do 300 mm; u skladu s člankom 21. stavkom 1. U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012 Komisija je odlučila o uvođenju mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera
U skladu s člankom 3. stavkom 2. U skladu s člankom 6. stavkom 1. i U skladu s člankom 3. stavkom 1. u skladu s člankom 21. stavkom 1. U njega se uključuju višestruki zaštitni mehanizmi: zaštita od prenapetosti/potpotpeti, zaštita od preopterećenja/kratkog spoja, zaštita od pregrijavanja i nadzor izolacije, čime se zaštiti i pretvarač i priključena oprema od oštećenja.
Skalabilno i svestranost:Optimizirano za trofasnu komercijalnu / industrijsku upotrebu, modularni dizajn pretvarača podržava skalabilnost sustava (npr. jedinice snage 10×12 kW za sustav snage 120 kW). To je kompatibilno s ulaznim dijelom generatora, što ga čini prikladnim za industrijska mjesta izvan mreže ili udaljena (npr. rudarstvo, poljoprivreda, telekomunikacijske tornjeve) gdje je pristup mreži ograničen ili nepouzdan.
Uređaj za upravljanje i nadzor: RS485, WiFi, GPRS i LAN komunikacijski sučelja, inverter se integrira bez problema s sustavima upravljanja energijom (EMS) i sustavima upravljanja zgradom (BMS). Korisnici mogu daljinski nadzirati ključne parametre (ulazna/izlazna snaga, SoC baterije, učinkovitost, temperaturu), prilagoditi načine rada (npr. brijanje vrhunaca, pomicanje opterećenja) i obavljati predviđanje održavanja, maksimizirajući radno vrijeme sustava i smanjujući

