Driefase hybride omvormer 8–12 kW (aangesloten op het elektriciteitsnet)

Dit product is een serie driefasige hybride omvormers met hoog voltage ( ESS1-8K3P-02-HV, ESS1-10K3P-02-HV, ESS1-12K3P-02-HV ) ontworpen voor commerciële en industriële energieopslagtoepassingen.
Met een DC-ingangsvermogen van 12 kW tot 18 kW, ) ondersteunt het lithiumijzerfosfaatbatterijen ( 180-600 V ) en levert een nominaal AC-uitgangsvermogen van 8 kW tot 12 kW.
Belangrijke voordelen zijn ultra-snelle netomschakeling ( < 10 ms ), hoog rendement ( tot 98,10% ), IP66-bescherming voor zware omgevingen, natuurlijke koeling (lage geluidsniveau\/onderhoud) en conformiteit met internationale veiligheidsnormen (IEC\/EN). Het beschikt ook over RS485/WiFi/GPRS/LAN communicatie voor afstandsmonitoring, waardoor het ideaal is voor schaalbare, betrouwbare energieopslagsystemen.
MOQ:1

  • Overzicht
  • Aanbevolen producten
Productomschrijving
Driefasige hoogspanningshybride omvormer (8–12 kW-serie)
De ESS1-driefasige hoogspanningshybrideomvormer-serie (8K/10K/12K) vormt een premiumoplossing voor commerciële, industriële en middelgrote residentiële energieopslagsystemen, ontworpen om ongeëvenaarde efficiëntie, betrouwbaarheid en flexibiliteit te bieden in netgekoppelde, off-grid- en hybride energiebeheerscenario’s. Als een essentieel onderdeel van moderne energie-ecosystemen verbindt deze omvormer zonnepv-opwekking, hoogspanningsbatterijopslag en netkoppeling, en voldoet daarmee aan de groeiende vraag naar veerkrachtige, kosteneffectieve en duurzame stroomoplossingen voor diverse toepassingen.
Kern technische specificaties en prestaties
De serie bestaat uit drie modellen — ESS1-8K3P-02-HV, ESS1-10K3P-02-HV en ESS1-12K3P-02-HV — waarvan elk is geoptimaliseerd voor een andere vermogenscapaciteit, terwijl de kernprestatienormen consistent worden gehandhaafd.
DC-ingang en batterijintegratie: De omvormer ondersteunt een breed bereik van DC-ingangsspanning (600 V nominaal, 200 V opstartspanning, 800 V maximaal), met DC-ingangsvermogens van 12 kW (8K), 15 kW (10K) en 18 kW (12K). Voorzien van 24 MPPT-trackers (maximale MPPT-stroom: 26 A/28 A voor 8K/10K, 36 A/38 A voor 12K ), maximaliseert hij de zonne-energieopbrengst zelfs bij gedeeltelijke schaduw of wisselende stralingsintensiteit — een cruciaal voordeel voor commerciële PV-systemen met grote arraygroottes. Voor energieopslag is hij uitsluitend compatibel met lithium-ijzerfosfaatbatterijen (LFP) (spanningsbereik 180–600 V) — een veilige, duurzame en kosteneffectieve batterijchemie die ideaal is voor stationaire opslag. Het maximale laad-/ontlaadvermogen bedraagt 8 kW (8K) tot 10 kW (10K/12K), met een maximale laadstroom van 30 A, waardoor snelle batterijlading mogelijk is en de gereedheid van noodstroomvoorziening voor kritieke belastingen gewaarborgd blijft. De communicatie met de batterij verloopt via het RS485/CAN-protocol, wat real-time bewaking van de soc (state of charge), temperatuur en gezondheidstoestand mogelijk maakt om de levensduur van de batterij te verlengen.

Productparameters

Driefasige hoogspanningshybride omvormer (8-12 kW)

 

 

 

 

Product Model

ESS1-8K3P-02-HV

ESS1-10K3P-02-HV

ESS1-12K3P-02-HV

DC-invoer (PV)

 

 

 

Maximale invoer vermogen

12KW

15kW

18KW

Nominale invoerspanning

600V

600V

600V

Opstartspanning

200V

200V

200V

MPPT Spanning Bereik

200-800 V

200-800 V

200-800 V

Max Ingangsstroom

26 A / 28 A

26 A / 28 A

36 A / 38 A

Aantal MPPT-trackers

24

24

24

DC-ingang/uitgang (accu)

 

 

 

Batterijtype

Lithium-ijzerfosfaat

Lithium-ijzerfosfaat

Lithium-ijzerfosfaat

Batterij Spanning Bereik

180-600 V

180-600 V

180-600 V

Maximaal laad-/ontlaadvermogen

8KW

10kW

10kW

MAX Oplading/Aflading Stroom

30A

30A

30A

Batterijcommunicatieprotocol

485/CAN

485/CAN

485/CAN

AC-uitgang

 

 

 

Gekoppelde Uitgangsvermogen

8KW

10kW

12KW

Maximaal uitgangsvermogen

8.8kw

11 kW

13,2 kW

Nominaal uitgangsvermogen (schijnbaar vermogen)

8,8kva

11kva

13.2kVA

Nominale uitgangsstroom

12,1A

15,2A

18.2A

Maximaal Uitgangsstrom

13,4 A

16.7a

20A

Schakeltijd net

< 10 ms

< 10 ms

< 10 ms

Nominale uitgangsspanning/frequentie

3L/N/PE 380 V/400 V 50 Hz/60 Hz

3L/N/PE 380 V/400 V 50 Hz/60 Hz

3L/N/PE 380 V/400 V 50 Hz/60 Hz

Vermogensachterstand

0,8 (nalevend) – 0,8 (vooruitlopend)

0,8 (nalevend) – 0,8 (vooruitlopend)

0,8 (nalevend) – 0,8 (vooruitlopend)

Totale harmonische vervorming (lineaire belasting, netgekoppeld)

<3%

<3%

<3%

Totale harmonische vervorming (netgekoppeld)

<2%

<2%

<2%

AC-invoer

 

 

 

Nominaal ingangsapparent vermogen

8,8kva

11kva

13.2kVA

Max Ingangsstroom

13,4 A

16.7a

20A

Nominale ingangsspanning/frequentie

3L/N/PE 380 V/400 V 50 Hz/60 Hz

3L/N/PE 380 V/400 V 50 Hz/60 Hz

3L/N/PE 380 V/400 V 50 Hz/60 Hz

Efficiëntie

 

 

 

Maximale efficiëntie

98.10%

98.10%

98.10%

Standaarden

 

 

 

Veiligheidscertificering

IEC62109-1/2

IEC62109-1/2

IEC62109-1/2

EMC-naleving

De in punt 1 bedoelde voorschriften gelden voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.

De in punt 1 bedoelde voorschriften gelden voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.

De in punt 1 bedoelde voorschriften gelden voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.

Basisparameters

 

 

 

Afmetingen (B×H×D, mm)

556×482×196

556×482×196

556×482×196

Koelmethode

Natuurlijke koeling

Natuurlijke koeling

Natuurlijke koeling

Gewicht

27.5kg

27.5kg

27.5kg

Beschermingsgraad

IP66

IP66

IP66

Bedrijfstemperatuur

-25~60 °C (verminderde prestaties boven 45 °C)

-25~60 °C (verminderde prestaties boven 45 °C)

-25~60 °C (verminderde prestaties boven 45 °C)

Maximale hoogte

3000 meter

3000 meter

3000 meter

Communicatiemethode

RS485/WiFi/GPRS/LAN

RS485/WiFi/GPRS/LAN

RS485/WiFi/GPRS/LAN


Three-phase hybrid inverter 8-12kW (grid-tied)Three-phase hybrid inverter 8-12kW (grid-tied)

AC-uitgang en netcompatibiliteit: Aan de AC-zijde werkt de omvormer op een driefasig net (3L/N/PE, 380 V/400 V, 50 Hz/60 Hz) , met een nominaal uitgangsvermogen van 8 kW (8K), 10 kW (10K) en 12 kW (12K), en een maximaal uitgangsvermogen van respectievelijk 8,8 kW, 11 kW, en 13,2 kW (10 % overbelastingscapaciteit). Het nominaal uitgangsschijnvermogen varieert van 8,8 kVA tot 13,2 kVA, met een nominaal uitgangsstroom van 12,1 A (8K) tot 18,2 A (12K) en maximale uitgangsstroom van 13,4 A tot 20 A, waardoor een stabiele stroomvoorziening wordt gewaarborgd voor zware commerciële/industriële belastingen (bijv. machines, verlichting, HVAC-systemen). Een opvallende eigenschap is de uiterst snelle netomschakeltijd (< 10 ms), waardoor een naadloze overgang tussen netgekoppelde en off-grid-modus mogelijk is om ononderbroken stroomvoorziening te garanderen voor kritische apparatuur tijdens stroomuitval — een essentiële vereiste voor bedrijven waar stilstand financiële verliezen met zich meebrengt.
Efficiëntie en stroomkwaliteit: De omvormer bereikt een maximale efficiëntie van 98,10 %, een van de hoogste in zijn klasse, waardoor energieverlies tijdens de DC-AC-omzetting wordt geminimaliseerd en de rendabiliteit (ROI) van energieopslagsystemen direct wordt verbeterd. De omvormer voldoet ook aan strenge eisen voor stroomkwaliteit: de totale harmonische vervorming (THD) bedraagt <3 % bij lineaire belastingen en <2 % bij netgekoppelde werking, wat een schone stroominjectie in het elektriciteitsnet waarborgt en naleving van wereldwijde netcodevereisten (bijv. IEC, EN) garandeert. De uitgangsvermogensfactor is instelbaar van 0,8 achterstand tot 0,8 vooruitstand, waardoor compensatie van blindvermogen mogelijk is om de stabiliteit van het net te optimaliseren en netbeheerkosten te verlagen.

Belangrijke Kenmerken & Concurrentievoordelen
Robuuste en onderhoudsarme constructie: De omvormer maakt gebruik van natuurlijke koeling (zonder ventilator), waardoor bewegende onderdelen worden geëlimineerd, wat geluidsniveau, onderhoudskosten en het risico op storingen verlaagt — ideaal voor industriële omgevingen waar betrouwbaarheid van primair belang is. Met een IP66-beschermingsgraad is het stofdicht en beschermd tegen hogedrukwaterstralen, geschikt voor buitensinstallatie in extreme omstandigheden (werktemperatuurbereik: -25 °C tot +60 °C, met verminderd vermogen boven 45°C om duurzaamheid te garanderen). Dankzij zijn compacte afmetingen (556 mm × 482 mm × 196 mm) en lichtgewicht constructie (27,5 kg) wordt de installatie vereenvoudigd, zelfs in elektrische ruimtes met beperkte beschikbare ruimte of containergebaseerde energieopslagsystemen.

Uitgebreide veiligheid en conformiteit: De omvormer voldoet aan internationale veiligheids- en prestatienormen, waaronder IEC 62109-1/2 (veiligheid voor PV-omvormers) en EN 61000-6-1/EN 61000-6-3 (EMC-conformiteit), wat wereldwijde markttoegang waarborgt en gebruikers geruststelt. De omvormer is uitgerust met meerdere beveiligingsmechanismen: overspannings-/onderspanningsbeveiliging, overstroom-/kortsluitingsbeveiliging, oververhittingsbeveiliging en isolatiemonitoring, waardoor zowel de omvormer als de aangesloten apparatuur worden beschermd tegen schade.

Schaalbare en veelzijdige werking: Hoewel deze omvormer is geoptimaliseerd voor driefasige commerciële en industriële toepassingen, ondersteunt het modulaire ontwerp systeemschaalbaarheid — meerdere eenheden kunnen parallel worden geschakeld om hogere vermogensbehoeften te vervullen (bijv. 10 × 12 kW-eenheden voor een 120 kW-systeem). Het is compatibel met generatorinvoer, waardoor het geschikt is voor off-grid- of afgelegen industriële locaties (bijv. mijnbouw, landbouw, telecommunicatietorens), waar toegang tot het elektriciteitsnet beperkt of onbetrouwbaar is.

Intelligente bewaking en besturing: RS485, Voorzien van WiFi-, GPRS- en LAN-communicatieinterfaces integreert de omvormer naadloos met energiebeheersystemen (EMS) en gebouwbeheersystemen (BMS). Gebruikers kunnen op afstand belangrijke parameters bewaken (invoer-/uitvoervermogen, batterij-SOC, efficiëntie, temperatuur), bedrijfsmodi aanpassen (bijv. piekvermindering, belastingverschuiving) en voorspellend onderhoud uitvoeren—waardoor de systeembeschikbaarheid wordt gemaximaliseerd en de operationele kosten worden verlaagd.

Three-phase hybrid inverter 8-12kW (grid-tied)Three-phase hybrid inverter 8-12kW (grid-tied)
Toepassingsscenario's
Deze driefasige hoogspanningsomvormer is ideaal geschikt voor:
Bedrijfsgebouwen: Kantoren, winkelruimtes en hotels die hun afhankelijkheid van het elektriciteitsnet willen verminderen, energiekosten willen verlagen via piekvermindering en noodstroom willen garanderen voor kritieke systemen (bijv. betaalterminals, beveiliging, verlichting).
Lichte industriële faciliteiten: Kleine productiebedrijven, magazijnen en werkplaatsen die stabiele stroom nodig hebben voor machines en uitval tijdens stroomonderbrekingen willen minimaliseren.
Landbouw toepassingen: Bewateringssystemen, kassen en plattelandsverwerkingsfaciliteiten, waar betrouwbare stroom essentieel is voor productiviteit en toegang tot het elektriciteitsnet vaak onbetrouwbaar is.
Hybride microgrids: Afgelegen gemeenschappen, telecommunicatietorens en netonafhankelijke industriële locaties, die zonnepv, batterijopslag en generatoren combineren tot zelfvoorzienende energiesystemen.

Conclusie
De ESS1 8-12 kW driefasige hoogspanningshybride omvormer is een bewijs van geavanceerde energieopslagtechnologie, die hoge efficiëntie, ultrasnelle netreactie, robuuste duurzaamheid en intelligente regeling combineert om te voldoen aan de eisen van moderne commerciële en industriële energiesystemen. De compatibiliteit met LFP-batterijen, de naleving van wereldwijde normen en het onderhoudsarme ontwerp maken deze omvormer een kosteneffectieve en toekomstbestendige oplossing voor bedrijven die hun energieverbruik willen optimaliseren, hun stroomvoorziening beter willen beveiligen en willen overstappen op een duurzamere energiemodel. Of het nu gaat om netgekoppelde piekverlaging, noodstroomvoorziening of off-grid microgrid-toepassingen: deze omvormer levert consistente, betrouwbare prestaties en past zich tegelijkertijd aan aan de veranderende behoeften van het energiesysteem.

Vraag een gratis offerte aan

Onze vertegenwoordiger neemt spoedig contact met u op.
E-mail
Mobiel/WhatsApp
Naam
Bedrijfsnaam
Bericht
0/1000

Vraag een gratis offerte aan

Onze vertegenwoordiger neemt spoedig contact met u op.
E-mail
Mobiel/WhatsApp
Naam
Bedrijfsnaam
Bericht
0/1000

Copyright © 2026 door Qingdao Zsen Risun Energy Storage Technology Co., Ltd  -  Privacybeleid