Geïntegreerde fotovoltaïese en energieopslag lae-spanningskas

PV-Opberging Lae-Voerstel Geïntegreerde Kas: 'n Hoogs geïntegreerde alles-in-een energiestooroplossing wat ontwerp is vir kommersiële en industriële afgrids-/hibriede kragstelsels, beskikbaar in verskeie modelle (6 kW/12 kW/18 kW/20 kW kraguitset met 'n LFP-batterykapasiteit van 14,348 kWh–57,638 kWh).
Belangrike voordele sluit in ultrasnelle netwerk-/afgridskakeling (≤20 ms), vertoon kompatibiliteit met dieselgenerators, ondersteuning vir 200%oortollige-uitset, installeer-en-gaan-bedryf met self-parallelle bedryf, modulêre ontwerp vir maklike onderhoud, en anti-terugvloei-modus vir self-verbruik.
Gebou met IP54-beskerming, wyd temperatuur-aanpasbaarheid (-25 ℃ tot 55 ℃), en sertifiseer volgens CE/IEC/UL-standaarde, lewer dit betroubare, doeltreffende krag vir verskeie toepassings.
  • Oorsig
  • Aanbevole produkte
Produkbeskrywing
PV- en Stoor-laespanningsgeïntegreerde kas: Die ultieme alles-in-een-energiestooroplossing
In die vinnig veranderende landskap van hernubare energie, tree die PV-Opberg Lae-Voerings Geïntegreerde Kas uit as 'n spel-veranderende oplossing vir kommersiële, industriële en klein-skaal nutsdoeleindes wat betroubare, doeltreffende en buigsame kragbestuur soek. Hierdie volledig geïntegreerde stelsel kombineer fotovoltaïese (PV) laai-beheer, litium ysterfosfaat (LFP) battery-opberging, tweerigting-omsetting en intelligente netwerk/af-netwerk omskakeling in een enkele, kompakte kas—wat die kompleksiteit van afsonderlike komponentinstallasie elimineer en 'n gereed-om-te-gebruik energie-opbergingoplossing lewer wat prestasie, duurzaamheid en gebruiksgemak balanseer.

Kernontwerp & Prestasievoordele
Beskikbaar in vyf veelzijdige modelle (ESS1-6kW/14,348kWh, ESS3-12kW/28,688kWh, ESS1-18kW/43,034kWh, ESS3-18kW/28,688kWh, ESS3-20kW/57,638kWh), is hierdie kabinet ontwerp om aan uiteenlopende drywingsvereistes te voldoen, met 'n nomynale afleweringdrywing wat wissel van 6kW tot 20kW en 'n energie-bergingkapasiteit van 14,348kWh tot 57,638 kWh . In sy kern lê 'n hoëprestasie LFP-batterypak met 'n 48V stelselspanning, 60A maksimum laai-stroom, en 'n wye werkspanningsreeks (40–54,8 V) , wat stabiele energieopslag en -ontlading verseker selfs onder wisselende lasvoorwaardes. Die PV-invoerseksie ondersteun tot 35KW van sonkraginvoer (afhangend van die model), met ’n MPPT-spanningsreeks van 60–450 V en verskeie MPPT-kanale (tot 8 kanale vir die 20 kW-model), wat die doeltreffendheid van sonenergie-insameling maksimeer.
Een van die opvallendste eienskappe is sy ultra-snel netwerk/af-netwerk oorskakelvermoë, met 'n oorskakeltyd van ≤20 ms—beheerbaar en volledig kompatibel met dieselgenerators. Dit verseker naadlose kragoorgang tydens netwerkafruktings of piekverbruikperiodes, wat uitvaltyd vir noodsaaklike toerusting uitsluit en ononderbroke bedryf vir besighede en industriële fasiliteite waarborg. Daarbenewens ondersteun die stelsel 'n 200% oorbelasting-uitset (bv. 'n 6 kW genommerde model lewer 'n piekvermoë van 12 kW), wat dit in staat stel om skielike pieke in kragaanvraag te hanteer sonder dat prestasie of veiligheid gekompromitteer word.
Gemmaklike Installasie & Onderhoud
Ontwerp met gebruikersvriendelikheid in gedagte, het die PV-Opberging Lae-Voorspanning Geïntegreerde Kas ’n ‘plug-and-play’-ontwerp wat vinnige installasie met minimale gereedskap en sonder ingewikkelde bedrading moontlik maak. Dit ondersteun self-parallelle bedryf (tot 8 eenhede in parallel), wat gebruikers in staat stel om hul energie-opbergingkapasiteit te vergroot soos hul behoeftes groei — ideaal vir klein tot medium-grootte kommersiële werfplekke, afgeleë gemeenskappe of industriële fasiliteite met uitbreidende kragvereistes. Die modulêre konstruksie vereenvoudig onderhoud verder: defektiewe modules kan vinnig vervang word sonder dat die hele stelsel ontwrig word, wat stilstandtyd en langtermyn-bedryfskoste verminder.
Die kas se kompakte voetspoor (afmetings wissel van 700×1200×900 mm tot 1400×700×2350 mm , afhangende van die model) en ligte ontwerp ( 500 kg tot 700 kg ) maak dit geskik vir beide binne- en buite-installasie, selfs in omgewings met beperkte ruimte. Sy robuuste boukwaliteit word aangevul deur 'n IP54-beskermingsgradering, stof- en waterweerstand, en 'n wye bedryfstemperatuurreeks ( -25 ℃ tot 55 ℃, met verminderde werking slegs bo 40℃), wat betroubare prestasie in streng klimaatomstandighede verseker — van ekstreme koue tot hoë hitte. Die relatiewe vogtigheidstoleransie ( 0–95% RV, sonder kondensasie ) verhoog verder sy aanpasbaarheid na verskeie geografiese lokasies.

Produkparameters

Sleutelkenmerke:

• Net/af-gridskakeltyd ≤20 ms (beheerbaar), kompatibel met dieselgenerators

• Maklike installasie, self-parallelle bedryf, onderhoudvry

• Maklik om te installeer, minder installasiegereedskap benodig, vinniger struktuur

• Ondersteun 200% oorbelading-uitset

• Maklik om te onderhou, modulêre ontwerp, vinnige vervanging van defekt modules

• Ondersteun selfgebruik- en teenstroommodus

Parameter Kategorie

Parameter Naam

Model

ESS1-6 kW/14,348 kWh

ESS3-12 kW/28,688 kWh

ESS1-18 kW/43,034 kWh

ESS3-18 kW/28,688 kWh

ESS3-20 kW/57,638 kWh

PV-invoer

Maks PV invoer-kragt

6KW

18 kw

27kw

18 kw

35KW

Maks PV-invoerstroom

15A

50A

75A

42KW

43 kW

Gegradeerde GS-spanning

350 Vdc

350 Vdc

350 Vdc

350 Vdc

350 Vdc

MPPT Spanningsbereik

60–450 V

60–450 V

60–450 V

60–450 V

60–450 V

Maksimum Invoer Stroom

30A

40A/40A

30 A/30 A/30 A

17 A × 4

13 A × 8

Aantal MPPT-kanale

2 Januarie

2 Januarie

2 Januarie

4

8

Maksimum PV-invoerstroom per string

-

-

-

15A

15A

Aantal reeks per MPPT

-

-

-

4

8

Battery-invoer/uitvoer

Nominale Spanning

40-60V

40-60V

40-60V

40-60V

40-60V

Maksimum oplaadkracht

120 A/60 A

240 A/80 A

360A/180A

210A/210A

420A/210A

Maksimale Ontlaaiingskrag

120 kW/12 kW

120 kW/12 kW

180 kW/180 kW

120 kW/10,78 kW

420A/215 kW

Battery-kommunikasie

RS485\/CAN

RS485\/CAN

RS485\/CAN

RS485\/CAN

RS485\/CAN

Maks. laai stroom

-

-

-

15A

15A

Maksimum Ontladingsstroom

-

-

-

15A

15A

Inverteruitset

Nomynale uitsetkrag

6KW

12KW

18 kw

18 kw

20KW

Maksimum uitset krag

12KW

24kw

36 kw

36 kw

40KW

GEBEUREnde UITSETSTROOM

27,3 A

54,5 A

81,8 A

15,54 A

31.8A

Maksimum uitsetstroom

28A

56A

84 A

15,9 A

36,8 A

Uitset spanning reeks

LP/N/PE 220 V/50 Hz/60 Hz

LP/N/PE 220 V/50 Hz/60 Hz

LP/N/PE 220 V/50 Hz/60 Hz

3P4W 220/380 V/50 Hz/60 Hz

3P4W 220/380 V/50 Hz/60 Hz

Uitvoerspanningsreguleringskoers

±2%

±2%

±2%

±2%

±2%

Maksimum Uitvoervermoë (aan die stroombaan gekoppel)

-

-

-

18 kw

20KW

Maksimum Uitvoerstroom (Netgekoppel)

-

-

-

24.5A

26,3 A

Netinvoer

Maksimum invoerkragt

10KW

20KW

30Kw

20KVA

40KVA

Maksimum Invoer Stroom

100A

100A

100A

24A

44A

Invoerspanning reeks

176–253 V

176–253 V

176–253 V

198–242 V

198–242 V

Maksimum Uitvoerdrywing (Afgesluit van die net)

10KW

20KW

30Kw

20KW

40KW

Maksimum Uitvoerstroom (Afgesluit van die net)

6.2kw

12,4 kW

18.6KW

18 kw

25KW

Maksimum Invoerstroom (Afgesluit van die net)

20A

50A

60A

14.5A

29 A

Agteruplaai-invoer

Verbindingsmodus

Ondersteuning

Ondersteuning

Ondersteuning

Ondersteuning

Ondersteuning

Werk af

Parallellêring

Parallellêring

Parallellêring

Parallellêring

Parallellêring

Maksimum-invoer/-uitvoerdrywing

6KW

12KW

24kw

24kw

24kw

Gegradeerde spanning

LP/N/PE 220 V/50 Hz/60 Hz

LP/N/PE 220 V/50 Hz/60 Hz

LP/N/PE 220 V/50 Hz/60 Hz

3P4W 220/380 V/50 Hz/60 Hz

3P4W 220/380 V/50 Hz/60 Hz

Gegradeerde stroom

-

-

-

-

-

Battery Parameters

Nominaalvermoë per stel

14,348 kWh

28,688 kWh

43,034 kWh

28,688 kWh

57,638 kWh

Aantal batterymodules per stel

14,348 kWh/1

14,348 kWh/2

14,348 kWh/3

14,348 kWh/2

14,348 kWh/4

Werkspanningsbereik

40–54,8 V

40–54,8 V

40–54,8 V

40–54,8 V

40–54,8 V

Stelsels spanning

48V

48V

48V

48V

48V

Maks. laai stroom

60A

60A

60A

60A

60A

Afmetings (L × W × H)

1020 × 700 × 2350 mm

1020 × 700 × 2350 mm

1020 × 700 × 2350 mm

1400 × 700 × 2350 mm

1400 × 700 × 2350 mm

Gewig

1020KG

1020KG

1020KG

1020KG

1020KG

Sel Tipe

LFP

LFP

LFP

LFP

LFP

Sisteemparameters

Maksimum doeltreffendheid

97.50%

97.50%

97.50%

95.10%

95.10%

Beskermingsgraad

IP54

IP54

IP54

IP54

IP54

Bedryfstemperatuur

−25–55 ℃ (verlaging van vermoë bo 40 ℃)

−25–55 ℃ (verlaging van vermoë bo 40 ℃)

−25–55 ℃ (verlaging van vermoë bo 40 ℃)

−25–55 ℃ (verlaging van vermoë bo 40 ℃)

−25–55 ℃ (verlaging van vermoë bo 40 ℃)

Relatiewe humiditeit

0–95 % RV (sonder kondensasie)

0–95 % RV (sonder kondensasie)

0–95 % RV (sonder kondensasie)

0–95 % RV (sonder kondensasie)

0–95 % RV (sonder kondensasie)

Koelmethode

Lugverkoeling

Lugverkoeling

Lugverkoeling

Lugverkoeling

Lugverkoeling

Kasafmetings

700 × 1200 × 900 mm

700 × 1200 × 900 mm

700 × 1200 × 900 mm

700 × 1200 × 900 mm

700 × 1200 × 900 mm

Kabinetgewig

500kg

700 kg

700 kg

500kg

700 kg

Brandbeskerming

Aerosol

Aerosol

Aerosol

Aerosol

Aerosol

Funksies

Anti-terugvloei-funksie

Ondersteuning

Ondersteuning

Ondersteuning

Nie Ondersteun

Nie Ondersteun

Netwerk-/af-netwerk-oorskakeling

Ondersteuning

Ondersteuning

Ondersteuning

Ondersteuning

Ondersteuning

Verre Monitoring

Ondersteuning

Ondersteuning

Ondersteuning

Ondersteuning

Ondersteuning

Kommunikasieprotokol

CT/MT/TER

CT/MT/TER

CT/MT/TER

CT/MT/TER

CT/MT/TER

Aantal Parallelle Eenhede

8

8

8

8

8

Sertifisering

Sertifisering

CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3

CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3

CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3

CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3

CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3


Integrated photovoltaic and energy storage low-voltage cabinetIntegrated photovoltaic and energy storage low-voltage cabinet

Gevorderde Funksionaliteit & Veiligheid
Die stelsel is toegerus met 'n omvattende reeks intelligente funksies om energieverbruik te optimaliseer en veiligheid te waarborg. Dit ondersteun 'n teen-stromingsmodus vir selfverbruik, wat gebruikers in staat stel om die gebruik van terplekke gegenereerde sonenergie tot 'n maksimum te beperk en hul afhanklikheid van die elektrisiteitsnet te verminder—wat elektrisiteitsrekeninge en koolstofvoetspoor verlaag. Verre moniteringsvermoëns (via CT/MT/TER-kommunikasieprotokolle) stel gebruikers in staat om in werklikheidstyd energieproduksie, -opslag en -verbruik, sowel as die gesondheidstoestand van die stelsel, vanaf enige internetverbintlike toestel te volg. Dit bemagtig gebruikers om data-gedrewe besluite te neem om energiedoeltreffendheid te optimaliseer en potensiële probleme proaktief aan te spreek voordat dit ernstiger word.
Veiligheid is 'n boonste prioriteit in die ontwerp van hierdie geïntegreerde kabinet. Dit beskik oor lugkoelingstegnologie om optimale bedryfstemperatuure te handhaaf, aerosoolbrandbeskerming om brandrisiko's te verminder, en verskeie vlakke beskerming teen oorlading, oontlaaiing, kortsluitings en oorverhitting. Die stelsel voldoen aan internasionale veiligheids- en prestasiestandarde, insluitend CE, IEC61000, IEC62109 en UL983.3 , wat nakoming van globale regulêre vereistes waarborg en gebruikers gerusstelling gee rakende produkwaliteit en -veiligheid.

Integrated photovoltaic and energy storage low-voltage cabinetIntegrated photovoltaic and energy storage low-voltage cabinet

Toepassingsverswagtheid
Die PV-Storage Lae-Voltas Geïntegreerde Kas is 'n veelsoortige oplossing wat geskik is vir 'n wye reeks toepassings:
Kommersiële Geboue: Kragkleurwinkels, kantore en winkelsentrums met skoon sonenergie, verminder piekverbruikskoste en verseker reservemagsvoorsiening tydens netwerkaftakking.
Industriële fasiliteite: Ondersteun vervaardigingslyne, pakhuise en verwerkingsaanlegte met stabiele, betroubare krag, minimaliseer stilstandtyd en verlaag energiekostes deur selfverbruik.
Afgeleë gemeenskappe & buite-netwerksplekke: Verskaf volhoubare krag aan plattelandse dorpe, mynkampe of telekommunikasietorings in gebiede sonder toegang tot die nasionale kragnet, ter vervanging van duur en besoedelende dieselgenerators.
Mikro-netwerke: Integreer in gemeenskaps- of kampus-mikro-netwerke om energie-weerstand te verbeter, lasvraag te balanseer en hernubare energie-integrasie te ondersteun.

Gevolgtrekking
Die PV-Opbergings Lae-Voltgeïntegreerde Kas herdefinieer wat moontlik is met klein tot medium-skaal energieopberging. Die kombinasie van hoë prestasie, maklike installasie, intelligente funksionaliteit en robuuste veiligheidskenmerke maak dit ‘n ideale keuse vir besighede en organisasies wat na hernubare energie wil oorgaan, energiekoste wil verminder en kragweerstand wil verbeter. Of dit as ‘n selfstandige afgridsisteem, ‘n rugsteun-kragoplossing of deel van ‘n hibriede netgekoppelde opstelling gebruik word, lewer hierdie geïntegreerde kas konsekwente, doeltreffende en koste-effektiewe krag—ondersteun deur internasionale sertifikasies en ‘n ontwerp wat gebou is om die streng vereistes van werklike bedryf te weerstaan. Met sy skaalbare ontwerp en gebruikersgerigte kenmerke is dit nie net ‘n energieopbergingsproduk nie, maar ‘n langtermynbelegging in volhoubare en betroubare krag.

Kry 'n Gratis Offer

Ons verteenwoordiger sal gou met u in verbinding tree.
E-pos
Selfoon/WhatsApp
Naam
Maatskappy naam
Boodskap
0/1000

Kry 'n Gratis Offer

Ons verteenwoordiger sal gou met u in verbinding tree.
E-pos
Selfoon/WhatsApp
Naam
Maatskappy naam
Boodskap
0/1000

Kopiereg © 2026 deur Qingdao Zsen Risun-energieopslagtegnologie Vrye Korporasie  -  Privatbeleid