S druge strane, za proizvodnju električnih goriva, ne smiju se upotrebljavati električni gorivi.

Sredstva za proizvodnju energije iz obnovljivih izvora u skladu s člankom 3. stavkom 1.
Glavne prednosti uključuju ultrabrzo prebacivanje na mrežu/izvana mreže (≤ 20 ms), u skladu s člankom 3. stavkom 1. 200%u skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, za proizvodnju električne energije u skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, proizvođač mora imati:
Izgrađen s zaštitom IP54, prilagodljivost na širok temperaturni raspon (-25°C do 55°C), s obzirom na to da je proizvodni sustav za proizvodnju električne energije u skladu s standardima CE/IEC/UL, on pruža pouzdanu, učinkovitu snagu za različite primjene.
  • Prikaz
  • Preporučeni proizvodi
Opis proizvoda
PV-skladište niskonaponski integrirani kabinet: Ultimate sve-u-jednom rješenje za skladištenje energije
U brzo se razvijanju područja obnovljive energije, PV-Storage Low-Voltage Integrated Cabinet ističe se kao rješenje koje mijenja igre za komercijalne, industrijske i male aplikacije za korištenje energije koje traže pouzdano, učinkovito i fleksibilno upravljanje energijom. Ovaj potpuno integrisani sustav kombinira fotonaponski (PV) nadzor naboja, skladištenje baterije litij-gvozdeni fosfat (LFP), dvosmjernu inverziju i inteligentno prekidavanje mreže/izvana mreže u jedinstvenom, kompaktnom ormaru, što uklanja složenost instalacije odvoj

Osnovne prednosti dizajna i performansi
Dostupna je u pet svestranosti modela (ESS1-6kW/14.348kWh, ESS3-12kW/28.688kWh, ESS1-18kW/43.034kWh, ESS3-18kW/28.688kWh, ESS3-20kW/57.638kWh), ovaj 57,638 kWh - Što? U središtu je visoko-praktična LFP baterija s 48V napona sustava, 60A maksimalna struja punjenja i širok raspon radnog napona s druge strane, , osiguravajući stabilno skladištenje energije i pražnjenje čak i pod promjenljivim uvjetima opterećenja. Ulazni dio PV podržava do 35KW sredstva za proizvodnju električne energije sklopna struja u skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012 Europska komisija je odlučila o uvođenju mjera za smanjenje emisija energije iz obnovljivih izvora iz obnovljivih izvora.
S druge strane, u skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012 Komisija je odlučila o uvođenju mjera za smanjenje emisija električne energije u skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 525/2012. Osim toga, sustav podržava 200% izlaznog preopterećenja (npr. 6 kW nominalni model isporučuje 12 kW vrhunske snage), što ga čini sposobnim za rukovanje naglim poremećajima potražnje za energijom bez ugrožavanja performansi ili sigurnosti.
Jednostavnost ugradnje i održavanja
Dizajniran s obzirom na jednostavnost korištenja, PV-Storage Low-Voltage Integrated Cabinet ima plug-and-play dizajn koji omogućuje brzu instalaciju uz minimalne alate i bez složenih žica. Podržava samo-paralelno djelo (do 8 jedinica u skladu s tim, u skladu s člankom 3. stavkom 1. Modularna konstrukcija dodatno pojednostavljuje održavanje: kvarni moduli mogu se brzo zamijeniti bez poremećaja cijelog sustava, smanjujući vrijeme zastoja i dugoročne operativne troškove.
U skladu s člankom 3. stavkom 1. svaka vrsta vozila s brzinom od 300 mm do 600 mm , ovisno o modelu) i laganog dizajna ( od 500 kg do 700 kg u skladu s člankom 3. stavkom 1. Njegova robusta kvaliteta konstrukcije dopunjuje se zaštitom IP54, otpornošću na prašinu i vodu te širokim rasponom radnih temperatura ( -25°C do 55°C, s samo gornjim delatiranjem 40℃), osiguravajući pouzdan rad u teškim klimatskim uvjetima od ekstremne hladnoće do visoke vrućine. U slučaju da je to potrebno, potrebno je utvrditi razinu uobičajene vlažnosti ( 0-95% RH, bez kondenzacije (i) dodatno poboljšava njegovu prilagodljivost različitim geografskim lokacijama.

Parametri proizvoda

Glavne značajke:

• Vreme prebacivanja na mrežu/izvana mreže ≤20 ms (kontrolisano), kompatibilno s dizel generatorima

• Jednostavan ugradnja, paralelno djelo, bez održavanja

• Jednostavan za ugradnju, manje potreban alat za ugradnju, brža struktura

• Podržava 200% preopterećenja

• Jednostavan održavanje, modularna konstrukcija, brza zamjena kvarnih modula

• Podržava samostalni i anti-backflow režim

Kategorija parametara

Naziv parametra

Model

Sljedeći članak:

Sljedeći članak:

Sljedeći članak:

Sljedeći članak:

Sljedeći članak:

Ulazna PV

Maksimalna snaga ulaza iz PV

6Kw

18KW

27KW

18KW

35KW

Maksimalna struja ulaza PV

15A

50A

75A

42KW

43KW

Nazivni istosmjerni napon

smanjenje

smanjenje

smanjenje

smanjenje

smanjenje

Opseg napona MPPT

sklopna struja

sklopna struja

sklopna struja

sklopna struja

sklopna struja

Maksimalni ulazni trenutak

30A

40A/40A

30A/30A/30A

17A×4

13A × 8

Broj MPPT kanala

2. siječnja

2. siječnja

2. siječnja

4

8

Maksimalna PV ulazna struja po nizu

-

-

-

15A

15A

Broj stringa po MPPT-u

-

-

-

4

8

Ulaz/izlaz baterije

Nominalni napon

40-60V

40-60V

40-60V

40-60V

40-60V

Maksimalna snaga punjenja

s druge strane, za vozila s brzinom od 300 km/h

s druge strane, za vozila s brzinom od 300 km/h

sljedeći članak

s druge strane,

s druge strane,

Maksimalna snaga pražnjenja

s druge strane, za električne motore:

s druge strane, za električne motore:

s druge strane, za električne motore, primjenjuje se sljedeći uvjet:

s druge strane, za električne motore, primjenjuje se sljedeći standard:

s druge strane, radi se o:

Komunikacija s baterijom

RS485\/CAN

RS485\/CAN

RS485\/CAN

RS485\/CAN

RS485\/CAN

Maksimalni tok punjenja

-

-

-

15A

15A

Maksimalni otporni trenutak

-

-

-

15A

15A

Izlaz invertera

Nominalna izlazna snaga

6Kw

12KW

18KW

18KW

20KW

Maksimalna izlazna snaga

12KW

24kw

36KW

36KW

40KW

Nazivna izlazna struja

27.3A

s druge strane

81.8A

15.54A

31.8A

Maksimalni izlazni strujni tok

28A

56A

84A

s druge strane:

s druge strane:

Raspon izlaznog napona

S druge strane, za sve proizvode koji sadrže gume ili druge vrste gume, primjenjuje se sljedeći standard:

S druge strane, za sve proizvode koji sadrže gume ili druge vrste gume, primjenjuje se sljedeći standard:

S druge strane, za sve proizvode koji sadrže gume ili druge vrste gume, primjenjuje se sljedeći standard:

3P4W 220/380V/50Hz/60Hz

3P4W 220/380V/50Hz/60Hz

Sredstvo za regulaciju izlaznog naponu

±2%

±2%

±2%

±2%

±2%

Sredstva za upravljanje električnom energijom

-

-

-

18KW

20KW

Sredstva za upravljanje električnom energijom

-

-

-

s druge strane:

26.3A

Ulaz mreže

Maksimalna ulazna snaga

10kW

20KW

30KW

20kVA

40KVA

Maksimalni ulazni trenutak

100A

100A

100A

24A

44A

Raspon ulaznog napona

smanjenje energije

smanjenje energije

smanjenje energije

s druge strane:

s druge strane:

Sredstva za upravljanje energijom

10kW

20KW

30KW

20KW

40KW

(Ustanovljeni broj)

6.2kW

s druge strane,

18.6KW

18KW

25KW

Ulazna struja (izvana mreže)

20A

50A

60A

14.5A

29A

Ulaz za rezervni rad

Mode povezivanja

Podrška

Podrška

Podrška

Podrška

Podrška

Radni način

Paralelna veza

Paralelna veza

Paralelna veza

Paralelna veza

Paralelna veza

Sredstva za upravljanje

6Kw

12KW

24kw

24kw

24kw

Nominalni napajni

S druge strane, za sve proizvode koji sadrže gume ili druge vrste gume, primjenjuje se sljedeći standard:

S druge strane, za sve proizvode koji sadrže gume ili druge vrste gume, primjenjuje se sljedeći standard:

S druge strane, za sve proizvode koji sadrže gume ili druge vrste gume, primjenjuje se sljedeći standard:

3P4W 220/380V/50Hz/60Hz

3P4W 220/380V/50Hz/60Hz

Nominalni strujni

-

-

-

-

-

Parametri Baterije

Nominalna kapaciteta po seriji

14.348 kWh

28 688 kWh

s druge strane,

28 688 kWh

57,638 kWh

Broj modula baterije po kompletu

14.348 kWh/1

14.348 kWh/2

14.348 kWh/3

14.348 kWh/2

14.348 kWh/4

Opseg radne napajanja

s druge snage

s druge snage

s druge snage

s druge snage

s druge snage

Napon sustava

48V

48V

48V

48V

48V

Maksimalni tok punjenja

60A

60A

60A

60A

60A

U slučaju da je to potrebno, u skladu s člankom 6. stavkom 2.

1020×700×2350 mm

1020×700×2350 mm

1020×700×2350 mm

smanjenje veličine

smanjenje veličine

Težina

1020KG

1020KG

1020KG

1020KG

1020KG

Tip ćelije

LFP

LFP

LFP

LFP

LFP

Sustavski parametri

Maksimalna učinkovitost

97.50%

97.50%

97.50%

95.10%

95.10%

Razred zaštite

IP54

IP54

IP54

IP54

IP54

Radna temperatura

-25-55°C (pojačanje iznad 40°C)

-25-55°C (pojačanje iznad 40°C)

-25-55°C (pojačanje iznad 40°C)

-25-55°C (pojačanje iznad 40°C)

-25-55°C (pojačanje iznad 40°C)

Relativna vlažnost

0-95% RH (bez kondenzacije)

0-95% RH (bez kondenzacije)

0-95% RH (bez kondenzacije)

0-95% RH (bez kondenzacije)

0-95% RH (bez kondenzacije)

Način hlađenja

Zračenje zrakom

Zračenje zrakom

Zračenje zrakom

Zračenje zrakom

Zračenje zrakom

Dimenzije ormarca

smanjenje od 100 mm

smanjenje od 100 mm

smanjenje od 100 mm

smanjenje od 100 mm

smanjenje od 100 mm

Težina ormarića

500kg

700kg

700kg

500kg

700kg

Zaštita od požara

S druge strane:

S druge strane:

S druge strane:

S druge strane:

S druge strane:

Funkcije

Funkcija protiv povratnog protoka

Podrška

Podrška

Podrška

Ne podržava

Ne podržava

S druge strane, ako je potrebno, može se koristiti i za upravljanje mrežom.

Podrška

Podrška

Podrška

Podrška

Podrška

Udaljeni nadzor

Podrška

Podrška

Podrška

Podrška

Podrška

Komunikacijski protokol

Sljedeći članak

Sljedeći članak

Sljedeći članak

Sljedeći članak

Sljedeći članak

Broj paralelnih jedinica

8

8

8

8

8

Certifikacija

Certifikacija

U skladu s člankom 3. stavkom 1.

U skladu s člankom 3. stavkom 1.

U skladu s člankom 3. stavkom 1.

U skladu s člankom 3. stavkom 1.

U skladu s člankom 3. stavkom 1.


Integrated photovoltaic and energy storage low-voltage cabinetIntegrated photovoltaic and energy storage low-voltage cabinet

Napredna funkcionalnost i sigurnost
Sistem je opremljen sveobuhvatnim nizom inteligentnih funkcija za optimizaciju potrošnje energije i osiguranje sigurnosti. Podržava režim protiv povratnog protoka za vlastitu potrošnju, omogućavajući korisnicima da maksimalno iskoriste solarnu energiju na mjestu i smanje ovisnost o mreži smanjuju račune za struju i ugljični otisak. Sposobnosti daljinskog praćenja (preko CT/MT/TER komunikacijskih protokola) u skladu s člankom 21. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 525/2012 Europska komisija može donijeti odluku o odbrojavanju sustava za upravljanje energijom. U skladu s člankom 1. stavkom 2. stavkom 3.
Sigurnost je glavni prioritet u dizajnu ovog integrisanog ormara. U njemu se nalazi tehnologija hlađenja zrakom za održavanje optimalne radne temperature, zaštita od požara aerosolom za ublažavanje rizika od požara i više slojeva zaštite od preopterećenja, preopterećenja, kratkog spoja i pregrijavanja. Sistem je u skladu s međunarodnim standardima sigurnosti i učinkovitosti, uključujući: U skladu s člankom 3. stavkom 1. , osiguravajući usklađenost s globalnim regulatornim zahtjevima i pružajući korisnicima mir u pogledu kvalitete i sigurnosti proizvoda.

Integrated photovoltaic and energy storage low-voltage cabinetIntegrated photovoltaic and energy storage low-voltage cabinet

Versatilnost primjene
Sljedeći članci 1. i 2. ne primjenjuju se na proizvodnju električne energije:
Poslovne zgrade: Napravite trgovine, urede i trgovačke centre čistim solarnim energijom, smanjite troškove za vrhunac potražnje i osigurajte rezervno napajanje tijekom prekida mreže.
Industrijski objekti: Podrška proizvodnim linijama, skladištima i postrojenjima za preradu stabilnom i pouzdanom energijom, smanjenje vremena zastoja i smanjenje troškova energije kroz samopotrebu.
Udaljene zajednice i izvanmrežne lokacije: Obezbediti održivu energiju ruralnim selima, rudarskim logorima ili telekomunikacijskim tornjevima u područjima bez pristupa mreži, zamjenjujući skupe i onečišćujuće dizel generatore.
Mikro mreža: U skladu s člankom 1. stavkom 2. točkom (a) ovog članka, poduzeća mogu osigurati da se u skladu s člankom 1. stavkom 2. točkom (a) ovog članka, u skladu s člankom 2. točkom (a) ovog članka, osiguravaju da se u skladu s člankom 2. točkom (a) ovog članka, u skladu s

Zaključak
PV-Storage Low-Voltage Integrated Cabinet redefiniše što je moguće s malom do srednjom količinom skladištenja energije. Njegova kombinacija visokih performansi, jednostavnosti ugradnje, inteligentne funkcionalnosti i snažnih sigurnosnih značajki čini ga idealnim izborom za poduzeća i organizacije koje žele preći na obnovljivu energiju, smanjiti troškove energije i poboljšati otpornost na energiju. Bez obzira da li se koristi kao samostalni off-grid sustav, rezervno rješenje za napajanje ili dio hibridne mreže, ovaj integrirani kabinet pruža dosljednu, učinkovitu i ekonomičnu napajanje potpunu međunarodnim sertifikata i dizajniran da izdrži teške uvjete stvarnog rada. Svojim prilagodljivim dizajnom i korisničkim karakteristikama, on nije samo proizvod za skladištenje energije, već dugoročna ulaganja u održivu i pouzdanu energiju.

Dobijte besplatan citat

Naš predstavnik će vas uskoro kontaktirati.
E-mail
Mobilni/WhatsApp
Ime
Ime poduzeća
Poruka
0/1000

Dobijte besplatan citat

Naš predstavnik će vas uskoro kontaktirati.
E-mail
Mobilni/WhatsApp
Ime
Ime poduzeća
Poruka
0/1000

Copyright © 2026 by Qingdao Zsen Risun Energy Storage Technology Co., Ltd.  -  Politika privatnosti