Toote kirjeldus
PV-energiamahtude salvestamise madalpinge integreeritud kapp: lõplik kõik-ühes energiamahtude salvestamise lahendus
Kiiresti muutuvas taastuvenergia valdkonnas eristub PV-Storage madalpinge integreeritud kapp kaubanduslikele, tööstuslikele ja väiksematele kasulikele rakendustele mõeldud mängu muutvaks lahenduseks, mis pakub usaldusväärset, tõhusat ja paindlikku võimsuse haldamist. See täielikult integreeritud süsteem ühendab ühes kompaktseis kapis päikesepaneelide (PV) laadimiskontrolli, liitiumrauafosfaadi (LFP) aku salvestussüsteemi, kahepoolse pöördumise ja intelligentsed võrgu/võrgust väljasoleva toite üleminekud – nii et eraldi komponentide paigaldamise keerukus kaob ja saavutatakse valmislahendus energiasalvestamiseks, mis tasakaalustab jõudlust, vastupidavust ja kasutusmugavust.
Põhikonstruktsioon ja toimimise eelised
Saadaval viis erineva võimsusega mudelit (ESS1-6 kW/14,348 kWh, ESS3-12 kW/28,688 kWh, ESS1-18 kW/43,034 kWh, ESS3-18 kW/28,688 kWh, ESS3-20 kW/57,638 kWh); see kapp on loodud mitmekesiste võimsusnõudluste rahuldamiseks, nimivõimsus jääb vahemikku 6–20 kW ja energiamaht vahemikku 14,348– 57,638 kWh selle südamiks on kõrgtehnoloogiline LFP-akupakk, mille 48 V süsteemi pinge on 60A maksimaalne laadimisvool on (40–54,8 V) , tagades stabiilse energiamahtu ja -väljundisega ka siis, kui koormus muutub. Päikesepaneeli sisendiosa toetab kuni 35KW päikesepaneeli sissevoolu (sõltuvalt mudelist), MPPT-pinge vahemik on 60–450 V ja MPPT-kanalite arv on mitu (kuni 8 kanalit 20 kW mudelis), maksimeerides päikeseenergia kogumise tõhusust.
Üheks silmatorkavamaks omaduseks on selle erakordselt kiire võrgu/võrgust lahti üleminekuvõime, mille üleminekuaeg on ≤20 ms – seda saab reguleerida ja see on täielikult ühilduv diiselmootorigeneraatoritega. See tagab katkestuseta toiteülemineku võrgukatkestuste või tippkoormuse ajal, välistades seetõttu kriitiliste seadmete töökatked ja tagades äritegevuse ja tööstusettevõtete katkestuseta toimimise. Lisaks toetab süsteem 200% ülekoormatud väljundit (nt 6 kW nimivõimsusega mudel annab tippvõimsusena 12 kW), mis võimaldab taluda ootamatuid võimsustõususid ilma tooranduse või ohutuse kaotamiseta.
Paigaldamise ja hooldamise lihtsus
Kasutajasõbralikkusele keskendudes on PV-Storage madalpingeline integreeritud kapp disainitud plug-and-play põhimõttel, mis võimaldab kiiret paigaldust minimaalse tööriistade kasutusega ja ilma keerukate juhtmeteta. See toetab iseenda paralleelset tööd (kuni 8 ühikut paralleelselt), võimaldades kasutajatel suurendada oma energiamahtu vastavalt kasvavatele vajadustele — ideaalne väikestele ja keskmise suurusega kaubandusobjektidele, üksikutele kogukondadele või tööstusettevõtetele, mille energiavajadus kasvab. Moodulstruktuur lihtsustab veelgi hooldust: vigased moodulid saab kiiresti asendada ilma kogu süsteemi töö katkestamata, vähendades seega seiskumisaegu ja pikaajalisi ekspluatatsioonikulusid.
Kabiini kompaktne maapindala (mõõtmed varieeruvad 700×1200×900 mm kuni 1400×700×2350 mm , sõltuvalt mudelist) ja kergete konstruktsioon ( 500 kg kuni 700 kg ) muudavad selle sobivaks nii sise- kui ka väljapaigalduseks ka ruumipiiratud keskkonnas. Selle tugeva ehituse täiendab IP54 kaitseaste, tolmu- ja veekindlus ning lai töötemperatuuri vahemik ( –25 °C kuni 55 °C, nõrgenemisega ainult üle 40℃), tagades usaldusväärse toimimise rasketes kliimatingimustes — äärmiselt külmast kuni väga kõrge temperatuurini. Suhtelise õhuniiskuse taluvus ( 0–95 % RH, kondensatsioonita ) suurendab veelgi selle kohandatavust erinevates geograafilistes piirkondades.
Toote parameetrid
Peamised omadused: |
• Võrgu/võrgust eraldatud režiimi vahetusaeg ≤20 ms (reguleeritav), ühilduv diiselmootorigeneraatoritega |
• Lihtne paigaldus, iseenda paralleelne töö, hooldusvaba |
• Lihtne paigaldada, vähem paigaldusvahendeid vajalik, kiirem konstruktsioon |
• Toetab 200 % ülekoormuse väljundit |
• Lihtne hooldus, moodulaarne disain, vigaste moodulite kiire vahetamine |
• Toetab ise kasutamise ja tagasivoolu takistamise režiimi |
Parameetrite kategooria |
Parameetri nimi |
Mudel |
ESS1-6 kW/14,348 kWh |
ESS3-12 kW/28,688 kWh |
ESS1-18 kW/43,034 kWh |
ESS3-18 kW/28,688 kWh |
ESS3-20 kW/57,638 kWh |
PV sisend |
Maksimaalne päikesepaneeli sisendvõimsus |
6KW |
18KW |
27kw |
18KW |
35KW |
Maksimaalne PV sisendvool |
15A |
50A |
75A |
42 kW |
43KW |
Nominaalne alalispinge |
350 Vdc |
350 Vdc |
350 Vdc |
350 Vdc |
350 Vdc |
MPPT pingesagedus |
60–450 V |
60–450 V |
60–450 V |
60–450 V |
60–450 V |
Maksimaalne sisendvool |
30A |
40 A / 40 A |
30 A / 30 A / 30 A |
17 A × 4 |
13 A × 8 |
MPPT-kanalite arv |
2. jaanuar |
2. jaanuar |
2. jaanuar |
4 |
8 |
Maksimaalne PV-sisendvool ühe ahela kohta |
- |
- |
- |
15A |
15A |
Ahelate arv ühe MPPT kohta |
- |
- |
- |
4 |
8 |
Aku sisend/väljund |
Nomineline pinge |
40-60V |
40-60V |
40-60V |
40-60V |
40-60V |
Maksimaalne laadimisvõimsus |
120 A / 60 A |
240 A / 80 A |
360 A / 180 A |
210 A / 210 A |
420A/210A |
Maksimaalne laadimisvõimsus |
120 kW/12 kW |
120 kW/12 kW |
180 kW/180 kW |
120 kW/10,78 kW |
420 A/215 kW |
Akuga suhtlus |
RS485/CAN |
RS485/CAN |
RS485/CAN |
RS485/CAN |
RS485/CAN |
Maksimaalne laadimisvool |
- |
- |
- |
15A |
15A |
Maksimaalne laetav elektrivirtus |
- |
- |
- |
15A |
15A |
INVERTER VÄLJUND |
Nomineline väljundvõimsus |
6KW |
12kw |
18KW |
18KW |
20kw |
Suurim väljundvõimsus |
12kw |
24kw |
36 kW |
36 kW |
40kw |
Nimiväljundvool |
27,3A |
54,5 A |
81,8 A |
15,54 A |
31,8 A |
Maksimaalne väljundvool |
28A |
56 A |
84 A |
15,9 A |
36,8 A |
Väljundi pingete vahemik |
LP/N/PE 220 V / 50 Hz / 60 Hz |
LP/N/PE 220 V / 50 Hz / 60 Hz |
LP/N/PE 220 V / 50 Hz / 60 Hz |
3P4W 220/380 V / 50 Hz / 60 Hz |
3P4W 220/380 V / 50 Hz / 60 Hz |
Väljundpinge reguleerimise kiirus |
±2% |
±2% |
±2% |
±2% |
±2% |
Maksimaalne väljundvõimsus (võrku ühendatud) |
- |
- |
- |
18KW |
20kw |
Maksimaalne väljundvool (võrku ühendatud) |
- |
- |
- |
24,5 A |
26,3 A |
Võrgusisend |
Maksimaalne sisendvõimsus |
10KW |
20kw |
30 kW |
20KVA |
40 kVA |
Maksimaalne sisendvool |
100A |
100A |
100A |
24A |
44A |
Sissevoolutusvahemik |
176–253 V |
176–253 V |
176–253 V |
198–242 V |
198–242 V |
Maksimaalne väljundvõimsus (võrgust eraldatud režiimis) |
10KW |
20kw |
30 kW |
20kw |
40kw |
Maksimaalne väljundvool (võrgust eraldatud režiimis) |
6.2KW |
12,4 kW |
18,6 kW |
18KW |
25kw |
Maksimaalne sisendvool (võrgust sõltumatu režiim) |
20A |
50A |
60A |
14.5A |
29A |
Varusisend |
Ühendusviis |
TOETA |
TOETA |
TOETA |
TOETA |
TOETA |
Töörežiim |
Rööpühendus |
Rööpühendus |
Rööpühendus |
Rööpühendus |
Rööpühendus |
Maksimaalne sisend-/väljundvõimsus |
6KW |
12kw |
24kw |
24kw |
24kw |
Nominaalne pinge |
LP/N/PE 220 V / 50 Hz / 60 Hz |
LP/N/PE 220 V / 50 Hz / 60 Hz |
LP/N/PE 220 V / 50 Hz / 60 Hz |
3P4W 220/380 V / 50 Hz / 60 Hz |
3P4W 220/380 V / 50 Hz / 60 Hz |
Nimetatud vool |
- |
- |
- |
- |
- |
Aku parameetrid |
Nimivõimsus komplekti kohta |
14,348 kWh |
28,688 kWh |
43,034 kWh |
28,688 kWh |
57,638 kWh |
Akumoodulite arv komplekti kohta |
14,348 kWh/1 |
14,348 kWh/2 |
14,348 kWh/3 |
14,348 kWh/2 |
14,348 kWh/4 |
Töötamisvolti diapason |
40–54,8 V |
40–54,8 V |
40–54,8 V |
40–54,8 V |
40–54,8 V |
Süsteemipinge |
48 V |
48 V |
48 V |
48 V |
48 V |
Maksimaalne laadimisvool |
60A |
60A |
60A |
60A |
60A |
Mõõdud (P×L×K) |
1020 × 700 × 2350 mm |
1020 × 700 × 2350 mm |
1020 × 700 × 2350 mm |
1400 × 700 × 2350 mm |
1400 × 700 × 2350 mm |
Kaal |
1020 kg |
1020 kg |
1020 kg |
1020 kg |
1020 kg |
Seli tüüp |
LFP |
LFP |
LFP |
LFP |
LFP |
Süsteemi parameetrid |
Maksimaalne tõhusus |
97.50% |
97.50% |
97.50% |
95.10% |
95.10% |
Kaitseklass |
IP54 |
IP54 |
IP54 |
IP54 |
IP54 |
Töötemperatuur |
−25–55 °C (võimsuse vähendamine üle 40 °C) |
−25–55 °C (võimsuse vähendamine üle 40 °C) |
−25–55 °C (võimsuse vähendamine üle 40 °C) |
−25–55 °C (võimsuse vähendamine üle 40 °C) |
−25–55 °C (võimsuse vähendamine üle 40 °C) |
Suhteline niiskus |
0–95 % suhteline niiskus (kondensatsioonita) |
0–95 % suhteline niiskus (kondensatsioonita) |
0–95 % suhteline niiskus (kondensatsioonita) |
0–95 % suhteline niiskus (kondensatsioonita) |
0–95 % suhteline niiskus (kondensatsioonita) |
Eraldamismeetod |
Õhkjahutus |
Õhkjahutus |
Õhkjahutus |
Õhkjahutus |
Õhkjahutus |
Kappi mõõtmed |
700×1200×900 mm |
700×1200×900 mm |
700×1200×900 mm |
700×1200×900 mm |
700×1200×900 mm |
Kapi kaal |
500kg |
700kg |
700kg |
500kg |
700kg |
Tulekindlus |
Aerosol |
Aerosol |
Aerosol |
Aerosol |
Aerosol |
Funktsioonid |
Tagasivoolu takistusfunktsioon |
TOETA |
TOETA |
TOETA |
Ei toeta |
Ei toeta |
Võrgusse ühendatud/võrgust eraldatud töörežiimi lülitamine |
TOETA |
TOETA |
TOETA |
TOETA |
TOETA |
Kaug jälgimine |
TOETA |
TOETA |
TOETA |
TOETA |
TOETA |
Kommunikatsiooniprotokoll |
CT/MT/TER |
CT/MT/TER |
CT/MT/TER |
CT/MT/TER |
CT/MT/TER |
Rööpselt ühendatud üksuste arv |
8 |
8 |
8 |
8 |
8 |
Sertifikaat |
Sertifikaat |
CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3 |
CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3 |
CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3 |
CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3 |
CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3 |


Täiustatud funktsionaalsus ja turvalisus
Süsteem on varustatud laia valikuga intelligentseid funktsioone, mis optimeerivad energiakasutust ja tagavad turvalisuse. See toetab tagasivoolu vastast režiimi iseenergia tarbimiseks, võimaldades kasutajatel maksimeerida päikeseelektroenergia kasutamist kohapeal ning vähendada võrgusõltuvust – seeläbi vähenevad elektriarved ja süsinikujalajälg. Kaugseire võimalused (CT/MT/TER suhtlusprotokollide kaudu) võimaldavad reaalajas jälgida energiatootmist, -salvestust ja -tarbimist ning süsteemi tervislikku seisundit igast internetiga ühendatud seadmest. See võimaldab kasutajatel teha andmetele tuginevaid otsuseid energiatõhususe optimeerimiseks ja potentsiaalsete probleemide ennetamiseks enne nende halvenemist.
Turvalisus on selle integreeritud kaabi disainis ülim prioriteet. See kasutab õhujahutustehnoloogiat optimaalsete töötemperatuuride säilitamiseks, aerosooltulekaitset tuleohtude vähendamiseks ning mitmeid kaitsekihte ülelaadimise, üleväljalaadimise, lühise ja ülekuumenemise vastu. Süsteem vastab rahvusvahelistele turvalisus- ja toimetusstandarditele, sealhulgas CE, IEC61000, IEC62109 ja UL983.3 , tagades seega vastavuse globaalsetele regulatoorsetele nõuetele ning andes kasutajatele kindlustunde toote kvaliteedi ja turvalisuse suhtes.


Rakendusmuustik
PV-Storage madalpinge integreeritud kaabina on universaalne lahendus, mis sobib laia ulatuses rakendustesse:
Ärihooned: Elektrienergia jaotuskauplused, kontorid ja kaubanduskeskused puhta päikeseenergiaga, vähendades tippkoormuse tasusid ning tagades varuenergiat võrgukatkestuste ajal.
Tööstusettevõtted: Toetavad tootmisliine, ladusid ja töötlemistehaseid stabiilse ja usaldusväärse elektrienergiaga, vähendades seiskumisi ning alandades energiakulusid ise tarbimise teel.
Kaugkogukonnad ja võrgust lahus asuvad objektid: Pakkuda jätkusuutlikku energiatootmist küladesse, kaevanduslaagritesse või sidejaamadesse piirkondades, kus puudub juurdepääs elektrivõrgule, asendades kallid ja saastavad diiselmootoriga generaatorid.
Mikrovõrgud: Integreeruda kogukonna- või kampa mikrovõrku, et suurendada energiavarustuse vastupidavust, tasakaalustada koormuse nõudlust ja toetada taastuvenergia integreerimist.
Kohustuslik väljaandmine
PV-Storage madalpinge integreeritud kapp ümberdefineerib seda, mida on võimalik saavutada väikestel ja keskmistel energiakogumissüsteemidel. Selle kõrge jõudlus, lihtne paigaldus, intelligentne funktsionaalsus ja tugevad turvalisusfunktsioonid teevad selle ideaalseks valikuks ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes soovivad üle minna taastuvenergiale, vähendada energiakulusid ja tugevdada toitekindlust. Kasutatakse seda üksinda võrgust eraldatud süsteemina, varutoite lahendusena või hübridse võrguga ühendatud seadistuse osana – see integreeritud kapp tagab pideva, tõhusa ja kuluefektiivse toitevarustuse, millele on andnud tunnustuse rahvusvahelised sertifikaadid ning mille disain on loodud vastu pidama reaalmaailmas toimuvate operatsioonide nõuetele. Skaleeruva disaini ja kasutaja-sõbralike funktsioonidega ei ole see lihtsalt energiakogumisseade, vaid ka pikaajaline investeering jätkusuutlikusse ja usaldusväärssesse toitevarustusse.