Produkto aprašymas
PV–energijos kaupimo žemos įtampos integruota spinta: galutinis viską apimančios energijos kaupimo sprendimas
Greitai besivystančioje atsinaujinančios energijos srityje PV–sandėliavimo žemo įtampos integruota spinta išsiskiria kaip revoliucinė sprendžiamoji priemonė komercinėms, pramoninėms ir mažųjų naudingumo įmonių programoms, kurios siekia patikimos, efektyvios ir lankščios energijos valdymo sistemos. Ši visiškai integruota sistema sujungia saulės elektrinės (PV) įkrovos valdymą, litio geležies fosfato (LFP) akumuliatorių sandėliavimą, dvikrypčią invertavimą ir protingą tinklo/autonominės sistemos perjungimą į vieną kompaktišką spintą – pašalindama atskirų komponentų montavimo sudėtingumą ir pateikdama „viską vienoje“ energijos kaupimo sprendimą, kuris subalansuoja našumą, ilgaamžiškumą ir lengvumą naudojant.
Pagrindinis konstrukcijos ir našumo privalumai
Prieinamas penkių universalūs modelių (ESS1-6 kW/14,348 kWh, ESS3-12 kW/28,688 kWh, ESS1-18 kW/43,034 kWh, ESS3-18 kW/28,688 kWh, ESS3-20 kW/57,638 kWh) variantais, šis šaukštis sukurtas įvairioms galios poreikių reikalavimams tenkinti, jo nominalioji išvesties galia svyruoja nuo 6 kW iki 20 kW, o energijos kaupimo talpa – nuo 14,348 kWh iki 57,638 kWh . Jo širdyje yra aukštos našumo LFP akumuliatorių rinkinys su 48V sistemos įtampa, 60A maksimaliu įkrovos srove ir plačiu darbinės įtampos diapazonu (40–54,8 V) , užtikrinantis stabilią energijos kaupimą ir išleidimą net esant kintamoms apkrovoms. Fotovoltinės energijos įvesties skyrius palaiko iki 35KW saulės energijos įvesties (priklausomai nuo modelio), MPPT įtampos diapazonas – 60–450 V ir keli MPPT kanalai (iki 8 kanalų 20 kW modeliui), maksimaliai padidinant saulės energijos surinkimo efektyvumą.
Viena iš ryškiausių savybių yra jos ultra greitas tinklo\/autonominio režimo perjungimo gebėjimas, kurio perjungimo laikas yra ≤20 ms – valdomas ir visiškai suderinamas su dyzeliniais generatoriais. Tai užtikrina bepertraukiamą energijos tiekimą tinklo nutraukimo ar didelės apkrovos laikotarpiu, pašalinant prastovas kritinėms įrangoms ir užtikrinant nepertraukiamą veikimą verslo bei pramonės įmonėse. Be to, sistema palaiko 200 % perkrovos išvestį (pvz., 6 kW nominalios galios modelis gali išvystyti 12 kW viršūninę galią), todėl ji gali tvarkyti staigius energijos poreikio šuolius, nepakenkdama našumui ar saugai.
Diegimo ir priežiūros paprastumas
Kuriant PV–sandėliavimo žemo įtampos integruotą šaukštį, buvo atsižvelgta į vartotojo patogumą: jis turi „plug-and-play“ konstrukciją, leidžiančią greitai įdiegti su minimaliais įrankiais ir be sudėtingų laidynų. Jis palaiko savarankišką lygiagrečią veikimą (iki 8 vienetų lygiagrečiai), leisdami vartotojams didinti savo energijos kaupimo talpą, kai auga jų poreikiai — tai puikus sprendimas mažosioms ir vidutinėms komercinėms vietovėms, nuošalioms bendruomenėms arba pramonės įmonėms, kurių energijos poreikiai plečiasi. Modulinė konstrukcija taip pat supaprastina priežiūrą: sugenda moduliai gali būti greitai pakeisti be visos sistemos nutraukimo, todėl sumažėja prastovos laikas ir ilgalaikės eksploatacijos sąnaudos.
Šio šaukštuko kompaktiškas matmenų plotas (matmenys svyruoja nuo 700×1200×900 mm iki 1400×700×2350 mm , priklausomai nuo modelio) ir lengva konstrukcija ( 500 kg iki 700 kg ) leidžia montuoti jį tiek patalpose, tiek lauke net erdvėje ribotose aplinkose. Jo tvirta konstrukcija papildoma IP54 apsaugos klase, dulkių ir vandens atsparumu bei plačiu darbinės temperatūros diapazonu ( nuo –25 ℃ iki 55 ℃, su galios sumažinimu tik aukštesnėje nei 40℃temperatūroje), užtikrinant patikimą veikimą sunkiomis klimatinėmis sąlygomis — nuo ekstremaliai žemos temperatūros iki labai aukštos. Santykinės drėgmės atsparumas ( 0–95 % santykinės drėgmės, kondensacijos nesiformuoja ) dar labiau padidina jo pritaikomumą įvairioms geografinėms vietovėms.
Produkto parametrai
Pagrindinės funkcijos: |
• Tinklo / off-grid perjungimo laikas ≤20 ms (valdomas), suderinamas su dyzeliniais generatoriais |
• Lengva montuoti, savarankiškas lygiagretus veikimas, bepriežiūris |
• Lengva įdiegti, reikia mažiau įdiegimo įrankių, greitesnė konstrukcija |
• Palaiko 200 % perkrovos išvestį |
• Lengva prižiūrėti, modulinė konstrukcija, gedusių modulių greita keitimo galimybė |
• Palaiko savininko naudojimo ir atvirkštinio srovės (grąžinimo į tinklą) veikimo režimą |
Parametrų kategorija |
Parametro pavadinimas |
Modelis |
ESS1-6 kW/14,348 kWh |
ESS3-12 kW/28,688 kWh |
ESS1-18 kW/43,034 kWh |
ESS3-18 kW/28,688 kWh |
ESS3-20 kW/57,638 kWh |
PV įvestis |
Maksimalus PV įvesties galia |
6 kW |
18KW |
27kw |
18KW |
35KW |
Maksimalus PV įvesties srovės |
15A |
50A |
75A |
42kw |
43kw |
Vardinė nuolatinės srovės įtampa |
350 V nuolatinės srovės |
350 V nuolatinės srovės |
350 V nuolatinės srovės |
350 V nuolatinės srovės |
350 V nuolatinės srovės |
MPPT įtampos diapazonas |
60–450 V |
60–450 V |
60–450 V |
60–450 V |
60–450 V |
Maksimalus įvesties srovė |
30A |
40A/40A |
30 A / 30 A / 30 A |
17 A × 4 |
13 A × 8 |
MPPT kanalų skaičius |
Sausio 2 d. |
Sausio 2 d. |
Sausio 2 d. |
4 |
8 |
Maksimali PV įėjimo srovė vienam sektoriui |
- |
- |
- |
15A |
15A |
Sektorių skaičius vienam MPPT |
- |
- |
- |
4 |
8 |
Akumuliatoriaus įėjimas / išėjimas |
Nominali įtampos |
40-60V |
40-60V |
40-60V |
40-60V |
40-60V |
Maksimalus įkrovos jėga |
120 A / 60 A |
240 A / 80 A |
360 A / 180 A |
210 A / 210 A |
420 A / 210 A |
Maksimali iškrovos galia |
120 kW / 12 kW |
120 kW / 12 kW |
180 kW / 180 kW |
120 kW / 10,78 kW |
420 A / 215 kW |
Baterijos ryšys |
RS485/CAN |
RS485/CAN |
RS485/CAN |
RS485/CAN |
RS485/CAN |
Maksimali įkrovimo srovė |
- |
- |
- |
15A |
15A |
Maksimalus iškrovimo srovės |
- |
- |
- |
15A |
15A |
Inverteris išvestis |
Nominalus išvesties galia |
6 kW |
12kw |
18KW |
18KW |
20KW |
Maksimali išėjimo galia |
12kw |
24kw |
36KW |
36KW |
40KW |
Nominalus išmetamojo srovės |
27,3 A |
54,5 A |
81,8 A |
15,54 A |
31,8 A |
Maksimali išėjimo srovė |
28A |
56A |
84 A |
15,9 A |
36,8 A |
Išvesties voltazas intervalu |
LP/N/PE 220 V/50 Hz/60 Hz |
LP/N/PE 220 V/50 Hz/60 Hz |
LP/N/PE 220 V/50 Hz/60 Hz |
3P4W 220/380 V/50 Hz/60 Hz |
3P4W 220/380 V/50 Hz/60 Hz |
Išėjimo įtampos reguliavimo koeficientas |
±2% |
±2% |
±2% |
±2% |
±2% |
Maksimali išėjimo galia (prijungta prie tinklo) |
- |
- |
- |
18KW |
20KW |
Maksimalus išvesties srovės stipris (prijungta prie tinklo) |
- |
- |
- |
24,5 A |
26,3 A |
Tinklo įvestis |
Maksimali įvesties galia |
10KW |
20KW |
30Kw |
20KVA |
40kVA |
Maksimalus įvesties srovė |
100A |
100A |
100A |
24A |
44A |
Įėjimo įtampos intervalas |
176–253 V |
176–253 V |
176–253 V |
198–242 V |
198–242 V |
Maksimali išvesties galia (autonomiškai veikiant) |
10KW |
20KW |
30Kw |
20KW |
40KW |
Maksimalus išvesties srovės stipris (autonomiškai veikiant) |
6,2 KW |
12,4 kW |
18.6KW |
18KW |
25 kW |
Maksimalus įėjimo srovės (autonominė sistema) |
20A |
50A |
60A |
14.5A |
29 A |
Avarinės maitinimo įvestis |
Prijungimo režimas |
Palaikymas |
Palaikymas |
Palaikymas |
Palaikymas |
Palaikymas |
Darbo režimas |
Lygiagretus prijungimas |
Lygiagretus prijungimas |
Lygiagretus prijungimas |
Lygiagretus prijungimas |
Lygiagretus prijungimas |
Maksimali įėjimo/išėjimo galia |
6 kW |
12kw |
24kw |
24kw |
24kw |
Nominalinis įtampa |
LP/N/PE 220 V/50 Hz/60 Hz |
LP/N/PE 220 V/50 Hz/60 Hz |
LP/N/PE 220 V/50 Hz/60 Hz |
3P4W 220/380 V/50 Hz/60 Hz |
3P4W 220/380 V/50 Hz/60 Hz |
Nominalus srovė |
- |
- |
- |
- |
- |
Baterijos parametrai |
Nominali talpa vienam rinkiniui |
14,348 kWh |
28,688 kWh |
43,034 kWh |
28,688 kWh |
57,638 kWh |
Baterijos modulių skaičius viename rinkinyje |
14,348 kWh/1 |
14,348 kWh/2 |
14,348 kWh/3 |
14,348 kWh/2 |
14,348 kWh/4 |
Darbo elektros įtampa |
40–54,8 V |
40–54,8 V |
40–54,8 V |
40–54,8 V |
40–54,8 V |
Sistemos įtampa |
48V |
48V |
48V |
48V |
48V |
Maksimali įkrovimo srovė |
60A |
60A |
60A |
60A |
60A |
Išmatuoti (L × W × H) |
1020 × 700 × 2350 mm |
1020 × 700 × 2350 mm |
1020 × 700 × 2350 mm |
1400 × 700 × 2350 mm |
1400 × 700 × 2350 mm |
Svoris |
1020 kg |
1020 kg |
1020 kg |
1020 kg |
1020 kg |
Ląstelės tipas |
LFP |
LFP |
LFP |
LFP |
LFP |
Sistemos parametrai |
Maksimalus efektyvumas |
97.50% |
97.50% |
97.50% |
95.10% |
95.10% |
Apsaugos klasė |
IP54 |
IP54 |
IP54 |
IP54 |
IP54 |
Darbinė temperatūra |
–25–55 ℃ (naudingoji galia mažėja virš 40 ℃) |
–25–55 ℃ (naudingoji galia mažėja virš 40 ℃) |
–25–55 ℃ (naudingoji galia mažėja virš 40 ℃) |
–25–55 ℃ (naudingoji galia mažėja virš 40 ℃) |
–25–55 ℃ (naudingoji galia mažėja virš 40 ℃) |
Santykinė drėgmė |
0–95 % santykinės drėgmės (be kondensacijos) |
0–95 % santykinės drėgmės (be kondensacijos) |
0–95 % santykinės drėgmės (be kondensacijos) |
0–95 % santykinės drėgmės (be kondensacijos) |
0–95 % santykinės drėgmės (be kondensacijos) |
Aušinimo būdas |
Oro aušinimas |
Oro aušinimas |
Oro aušinimas |
Oro aušinimas |
Oro aušinimas |
Šaukštų matmenys |
700×1200×900 mm |
700×1200×900 mm |
700×1200×900 mm |
700×1200×900 mm |
700×1200×900 mm |
Kabineto svoris |
500kg |
700kg |
700kg |
500kg |
700kg |
Ugnies apsauga |
Aerosoliniai filtrai |
Aerosoliniai filtrai |
Aerosoliniai filtrai |
Aerosoliniai filtrai |
Aerosoliniai filtrai |
Funkcijos |
Atgrąžinimo funkcija |
Palaikymas |
Palaikymas |
Palaikymas |
Nepalaikoma |
Nepalaikoma |
Tinklelio / autonominio režimo perjungimas |
Palaikymas |
Palaikymas |
Palaikymas |
Palaikymas |
Palaikymas |
Nuotolinis stebėjimas |
Palaikymas |
Palaikymas |
Palaikymas |
Palaikymas |
Palaikymas |
Komunikacijos protokolas |
CT/MT/TER |
CT/MT/TER |
CT/MT/TER |
CT/MT/TER |
CT/MT/TER |
Lygiagrečiai prijungtų vienetų skaičius |
8 |
8 |
8 |
8 |
8 |
Sertifikavimas |
Sertifikavimas |
CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3 |
CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3 |
CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3 |
CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3 |
CE, IEC61000, IEC62109, UL983.3 |


Pažangios funkcijos ir saugos
Ši sistema yra aprūpinta išsamiu protingų funkcijų rinkiniu, skirtu energijos naudojimui optimizuoti ir užtikrinti saugumą. Ji palaiko atgrąžinimo režimą savivartai, leisdama vartotojams maksimaliai panaudoti vietos saulės energiją ir sumažinti priklausomybę nuo elektros tinklo – taip mažėja elektros sąskaitos ir anglies pėdsakas. Nuotolinio stebėjimo galimybės (per CT/MT/TER ryšio protokolus) leidžia realiuoju laiku stebėti energijos gamybą, kaupimą ir suvartojimą, taip pat sistemos būklę, bet kuriuo internetu prijungtu įrenginiu. Tai suteikia vartotojams galimybę priimti sprendimus, grindžiamus duomenimis, kad optimizuotų energijos naudojimo efektyvumą ir laiku išspręstų potencialias problemas, kol jos dar nesukėlė rimtų padėčių.
Sauga yra aukščiausiosios prioritetinės reikšmės šio integruoto šaukštuko projektavime. Jis turi oro aušinimo technologiją, skirtą palaikyti optimalią veikimo temperatūrą, aerosolinių ugnies apsaugos sistemas, kurios sumažina gaisro riziką, bei kelių lygių apsaugą nuo perkrovimo, per iškrovimo, trumpojo jungimo ir perkaitimo. Sistema atitinka tarptautinius saugos ir našumo standartus, įskaitant CE, IEC61000, IEC62109 ir UL983.3 , užtikrindama atitiktį visuotinėms reguliavimo reikalavimams ir suteikdama vartotojams ramybės dėl produkto kokybės ir saugos.


Taikomumo verslumas
PV–sandėliavimo žemo įtampos integruotas šaukštukas yra universalus sprendimas, tinkamas įvairioms programoms:
Komerciniai pastatai: Energijos prekybos parduotuvės, biurai ir prekybos centrai su švaria saulės energija, sumažina viršūnių apkrovos mokesčius ir užtikrina rezervinę energiją tinklo nutraukimo metu.
Pramonės įrenginiai: Palaiko gamybos linijas, sandėlius ir perdirbimo gamyklas stabilią, patikima energija, sumažina prastovas ir žemina energijos sąnaudas dėl savivartos.
Nuotolines bendruomenės ir autonominės vietos: Užtikrinti tvarų elektros energijos tiekimą kaimo kaimams, kalnakasių stovykloms arba ryšių bokštams vietose, kuriose nėra prieigos prie elektros tinklo, pakeičiant brangius ir aplinką teršiančius dyzelinius generatorius.
Mikrotinkliai: Integruoti į bendruomenės arba universiteto mikrotinklius, kad būtų padidinta energijos atsparumas, išlygintas apkrovos poreikis ir remiama atsinaujinančiosios energijos integracija.
Išvada
PV–saugyklos žemo įtampos integruota spinta perdefinuoja tai, kas įmanoma mažosios ir vidutinės galios energijos saugyklose. Jos aukštos našumo, lengvo montavimo, išmintinės funkcionalumo ir patikimų saugos savybių derinys daro ją puikiu pasirinkimu įmonėms ir organizacijoms, kurios siekia pereiti prie atsinaujinančių energijos šaltinių, sumažinti energijos sąnaudas ir padidinti elektros tiekimo atsparumą. Nepriklausomai nuo to, ar ji naudojama kaip atskira off-grid sistema, kaip rezervinio maitinimo sprendimas ar kaip hibridinės, tinklo prijungtos sistemos dalis, ši integruota spinta užtikrina nuolatinį, efektyvų ir ekonomišką elektros tiekimą – remiantis tarptautinėmis sertifikacijomis ir konstrukcija, sukurtą realaus naudojimo sąlygoms atlaikyti. Dėl skaluojamos konstrukcijos ir vartotojui pritaikytų funkcijų ji yra ne tik energijos saugyklos produktas, bet ir ilgalaikė investicija į tvarų bei patikimą elektros tiekimą.