Однофазний гібридний інвертор 4–10,2 кВт (автономний)

Труби ESS1-4K1P-01-LV-FG, ESS1-6K1P-01-LV-FG та MASS-10.2KW-48V — це однофазні гібридні інвертори, призначені для побутових та малих комерційних систем сонячної енергетики зі зберіганням енергії.
Серія ESS1 (4 кВт/6 кВт) характеристики: вхідна потужність від ФЕС до 6 кВт/9 кВт, 40–60 В сумісність із літієвими акумуляторами, час перемикання UPS менше 10 мс, перемикання та Захист IP20 , підтримка роботи до 8 одиниць у паралельному режимі.
Гібридний інвертор MASS-10.2KW-48V забезпечує номінальну вихідну потужність 10 кВт, вхідну потужність від ФЕС 10,8 кВт, підтримку акумуляторів 48 В та 3 гнучкі режими роботи, з захистом за класом IP21 для напівзовнішнього використання. Усі моделі інтегрують функціональність з підключенням до мережі/автономну роботу, швидке заряджання акумуляторів та кілька рівнів захисту, що робить їх ідеальними для забезпечення енергонезалежності, резервного живлення та згладжування пікових навантажень.
Мінімальне замовлення: 1
  • Огляд
  • Рекомендовані продукти
Опис товару
Однофазні гібридні інвертори серій ESS1 та MASS : Надійні рішення щодо електропостачання для систем зберігання енергії в житлових та невеликих комерційних об’єктів
У епоху, коли домогосподарства та малі підприємства все частіше прагнуть зменшити залежність від мережі, знизити витрати на енергію та забезпечити стійкість електропостачання, гібридні інвертори ESS1-4K1P-01-LV-FG, ESS1-6K1P-01-LV-FG та MASS-10.2KW-48V стають універсальними й високоефективними рішеннями. Ці однофазні пристрої безперебійно інтегрують отримання сонячної енергії за допомогою фотовольтаїчних (ФВ) систем, зберігання енергії в літієвих акумуляторах та підключення до електромережі, забезпечуючи єдину платформу для управління енергією, яка поєднує ефективність, гнучкість та довговічність.

Основні характеристики та технічні специфікації
Вхід ФВ: оптимізоване збирання сонячної енергії
Усі моделі оснащені передовою технологією MPPT (відстеження максимальної потужності) для максимізації збору сонячної енергії навіть за умов змінної освітленості. Інвертор ESS1-4K1P-01-LV-FG підтримує максимальну вхідну потужність від ФЕМ до 6 кВт із 30A вхідним струмом та 60–420 В Діапазоном напруги MPPT, тоді як модель ESS1-6K1P-01-LV-FG забезпечує вхідну потужність від ФЕМ до 9 кВт, вхідний струм до 40 А та той самий діапазон напруги MPPT. Обидві моделі використовують 4 трекери MPPT з 2 рядками на кожен трекер, що забезпечує ефективне збирання енергії навіть за часткового затінення. Модель MASS-10.2KW-48V має вхідну потужність від ФЕМ до 10,8 кВт, вхідний струм до 44,37 А та діапазон напруги MPPT 90–300 В, а також 2 трекери, оптимізовані для фотоелектричних модулів з високим струмом.
Параметри продукту

Параметр

ESS1-4K1P-01-LV-FG

ESS1-6K1P-01-LV-FG

MASS-10.2KW-48V

PV

 

 

 

Максимальна потужність вхідного-signals PV

6 кВт

9 кВт

10.8кВт

Номінальна вхідна напруга

500В

500В

500В

Максимальне входжее напруга

350V

350V

90V

Напруга запуску

60V

60V

90V

Діапазон напруги MPPT

60–420 В

60–420 В

90–300 В

Максимальний вхідний струм

30A

40А

44,37 А

Максимальний струм короткого замикання

40А

40А

45A

MPPT-трекери/макс. кількість рядів на трекер

2 квітня

2 квітня

2

Вхід/вихід акумулятора

 

 

 

Діапазон напруги батареї

40-60В

40-60В

48

Максимальний струм зарядки/розрядки

80А/80А

100 А/100 А

160

Максимальна потужність заряджання/розряджання

4 кВт/4 кВт

6 кВт/6 кВт

10,2 кВт/10,2 кВт

Зв’язок з акумулятором

RS485\/CAN

RS485\/CAN

Підтримка

Вихід інвертора

 

 

 

Номінальна вихідна потужність

4 кВт

6 кВт

10КВ

Максимальна вихідна потужність

4.2квт

6.2кВт

10.2КВт

Максимальна повна вихідна потужність

4,2 кВА

6,2 кВА

10кВА

НОМІНАЛЬНИЙ ВИХІДНИЙ ПОТОК

18.2A

27.3A

47

Максимальний вихідний струм

19.1A

28A

47

Час переключення UPS

<10мс

<10мс

20ms

Вихідна напруга/частота

L/N/PE 220В/230В 50Гц/60Гц

L/N/PE 220В/230В 50Гц/60Гц

220В/50Гц

Коефіцієнт активної потужності на виході

0,8 випереджує ~ 0,8 відстає

0,8 випереджує ~ 0,8 відстає

/

Загальне спотворення струму гармоніками

<2%

<2%

/

Приєднання до мережі

 

 

 

Максимальна потужність входу

7КВт

10КВ

12КВт

Максимальний вхідний струм

40А

50А

47A

Діапазон вхідної напруги

176–253 В

176–253 В

170–270 В

Порт EPS

 

 

 

Максимальна вихідна потужність (гібридна)

7КВт

10КВ

10.2КВт

Максимальна вихідна потужність (гібридна)

4.2квт

6.2кВт

10.2КВт

Максимальний вихідний струм (гібридний)

40А

50А

47A

Максимальний вихідний струм (від мережі)

19.1A

28A

47A

Багатофункціональний порт

 

 

 

Режим роботи

Друге навантаження/генератор

Друге навантаження/генератор

3 робочих режими

Макс. вхідна/вихідна потужність

8КВ

8КВ

10,2 кВт/10,2 кВт

Максимальний вхідний/вихідний струм

/

/

47A

Номінальна напруга/частота

L/N/PE 220В/230В 50Гц/60Гц

L/N/PE 220В/230В 50Гц/60Гц

220В/50Гц

Системні параметри

 

 

 

Максимальна ефективність

97.50%

97.50%

99%

Клас захисту

IP20

IP20

IP21

Робоча температура

−25…60 °C

−25…60 °C

0-60℃

Метод охолодження

0–95 % (без конденсації)

0–95 % (без конденсації)

60%

Вологість

Повітряне охолодження

Повітряне охолодження

Повітряне охолодження

Габаритні розміри (Ш×В×Г, мм)

358×442×161 мм

358×442×161 мм

530×420×160 мм

Вага

9КГ

9КГ

15кг

Додаткові функції

 

 

 

Захист від острівного режиму

Комплектується

Комплектується

/

Захист від дугового заваду

Комплектується

Комплектується

/

Захист від неправильного підключення

CT/ЛІЧИЛЬНИК

CT/ЛІЧИЛЬНИК

/

Максимальна кількість паралельно підключених пристроїв

8

8

/


Single-phase hybrid inverter 4-10.2kW (off-grid)Single-phase hybrid inverter 4-10.2kW (off-grid)

Інтеграція акумуляторів: гнучке зберігання енергії
Інвертори розроблені для систем низьковольтних літієвих акумуляторів: серія ESS1 підтримує акумулятори напругою 40–60 В та струми заряду/розряду 80 А/100 А (потужність 4 кВт/6 кВт), а модель MASS сумісна з акумуляторами 48 В і струмом 160 А (потужність заряду/розряду 10,2 кВт). Зв’язок з акумулятором через RS485/CAN забезпечує моніторинг у реальному часі рівня заряду (SoC) та стану акумулятора, що продовжує термін його служби за рахунок запобігання перезаряду/глибокому розряду. Це робить серію ідеальною для енергетичного арбітражу з урахуванням тарифів на електроенергію в різні години доби, зберігання надлишкової енергії від сонячних панелей для періодів пікового споживання та забезпечення резервного живлення під час відключень мережі.

Вихід інвертора: гнучкість роботи в режимі підключення до мережі та автономного режиму
Однією з ключових переваг є двомодовий вихід змінного струму, який забезпечує безперервне живлення критично важливих споживачів. Серія ESS1 забезпечує номінальну вихідну потужність 4 кВт/6 кВт (максимальна потужність — 4,2 кВт/6,2 кВт) , з часом перемикання UPS менше 10 мс — достатньо швидко, щоб запобігти перервам у роботі чутливих електронних пристроїв, таких як комп’ютери та медичне обладнання. Модель MASS-10.2KW-48V забезпечує номінальну вихідну потужність 10 кВт (максимальна потужність — 10,2 кВт) з часом перемикання 20 мс, підходить для більших побутових навантажень. Усі моделі підтримують однофазну мережу 220 В / 230 В, 50 Гц / 60 Гц з коефіцієнтом потужності від 0,8 опережаючого до 0,8 відстаючого та загальним коефіцієнтом гармонік (THD) < 2 %, що забезпечує чисту подачу електроенергії, сумісну з мережею.

Інтеграція з мережею та резервним джерелом живлення (EPS): підвищена стійкість
Вхідна мережева напруга підтримує діапазони напруги 176–253 В (ESS1) або 170–270 В (MASS) , що дозволяє інверторам споживати електроенергію з мережі для заряджання акумуляторів у періоди низького навантаження або віддавати надлишкову енергію від ФЕС назад у мережу. Порт EPS (аварійне електропостачання) забезпечує резервне електропостачання критичних навантажень: серія ESS1 має максимальну вихідну потужність 7 кВт / 10 кВт, а модель MASS — 10,2 кВт. Багатофункціональний порт збільшує універсальність: серія ESS1 підтримує друге навантаження або вхід від генератора, тоді як модель MASS пропонує 3 режими роботи (пріоритет сонячної енергії, пріоритет акумулятора, пріоритет мережі) для адаптації до переваг користувача.

Ключові особливості та конкурентні переваги
Безпека та тривалість
Усі моделі мають комплексний захист безпеки, зокрема захист від анти-островоутворення, виявлення дугових замикань та захист від зворотної полярності, що відповідає міжнародним стандартам, таким як IEC та UL. Серія ESS1 має ступінь захисту IP20 для внутрішньої установки, тоді як MASS-10.2KW-48V має ступінь захисту IP21 для напівзовнішнього використання. Діапазон робочих температур становить від −25 °C до 60 °C (ESS1) або від 0 °C до 60 °C (MASS) , а повітряне охолодження забезпечує надійну роботу в складних умовах.

Single-phase hybrid inverter 4-10.2kW (off-grid)Single-phase hybrid inverter 4-10.2kW (off-grid)

Масштабованість та монтаж
Серія ESS1 підтримує паралельне підключення до 8 одиниць, що дозволяє розширювати систему від 4 кВт до 48 кВт для більших комерційних застосувань. Компактна конструкція (358 × 442 × 161 мм для ESS1, 530 × 420 × 160 мм для MASS) та легка вага (9 кг / 15 кг) спрощують кріплення на стіну та монтаж навіть у приміщеннях із обмеженим простором.

Розумне моніторинг та керування
Вбудована комунікація за протоколами RS485/CAN дозволяє інтеграцію з системами управління енергоспоживанням (EMS), що забезпечує віддалене моніторинг виробництва електроенергії ФЕС, стану акумулятора та споживання навантаження. Користувачі можуть змінювати режими роботи, налаштовувати графіки заряджання та отримувати сповіщення про обслуговування, що максимізує час безвідмовної роботи та ефективність системи.
Сценарії застосування
Енергетична незалежність для побутових споживачів: Знижуйте рахунки за електроенергію, споживаючи власну сонячну енергію, зберігаючи надлишкову потужність для використання вночі та забезпечуючи резервне електропостачання під час аварій.
Малий комерційний використання: Енергозабезпечення магазинів, офісів та кав'ярень за рахунок чистої сонячної енергії, зниження плати за споживання в години пікового навантаження та забезпечення безперебійної роботи під час відключень у мережі.
Віддалені автономні системи : Надійне енергозабезпечення для сільських будинків, будиночків і телекомунікаційних веж із поєднанням сонячної енергії, акумуляторів та генераторів для стабільного живлення цілодобово.
Арбітраж за тарифами залежно від часу доби: Заряджання акумуляторів недорогою електроенергією з мережі вночі та розряджання в години пікового навантаження, коли тарифи вищі, що максимізує економію.

Отримати безкоштовну цитату

Наш представник зв’яжеться з вами найближчим часом.
Електронна пошта
Мобільний телефон / WhatsApp
Назва
Назва компанії
Повідомлення
0/1000

Отримати безкоштовну цитату

Наш представник зв’яжеться з вами найближчим часом.
Електронна пошта
Мобільний телефон / WhatsApp
Назва
Назва компанії
Повідомлення
0/1000

Авторське право © 2026 компанії Qingdao Zsen Risun Energy Storage Technology Co., Ltd  -  Політика конфіденційності